لوگوی قرمز خدمات شهاب

تعمیر تلویزیون هایر در اهواز

فهرست مطالب

آیا به تازگی متوجه عیب و ایرادی در تلویزیون هایر خود شده‌اید و اکنون در صدد رفع آن برآمده‌اید؟ نگران نباشید. هر ساله افراد زیادی با مشکلاتی همچون روشن نشدن تلویزیون، نداشتن صدا یا تصویر، پرش تصویر، سوختن پیکسل‌ها، ایرادات بک لایت و … مواجه می‌شوند. تعمیر تلویزیون هایر در اهواز، توسط متخصصین این حوزه انجام می‌گیرد. کارشناسان در سریع‌ترین زمان ممکن، دستگاه شما را عیب‌یابی می‌کنند و سپس به تعمیر آن می‌پردازند.  

تعمیر تخصصی تلویزیون هایر در اهواز

متخصصین حاضر در نمایندگی تعمیرات هایر، به شما جهت تعمیر دستگاه‌تان کمک می‌کنند. با برقراری تماس با آن‌ها می‌توانید در مورد موارد زیر، اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

 • برآورد هزینه تعمیر تلویزیون
 • مدت زمان لازم جهت تعمیر دستگاه
 • روند اعزام تکنسین
 • نیازمند قطعه بودن یا نبودن تلویزیون برای تعمیر
 • پاسخگویی به پرسش‌ها و مشکلات احتمالی شما

بعد از کسب اطلاعات، اگر شما درخواست نمایید، تکنسین‌های نمایندگی تعمیرات، جهت تعمیر دستگاه شما وارد عمل می‌شوند. همواره هدف این مجموعه این بوده که بعد از علت‌یابی، مشکل را برای شما به‌ گونه‌ای حل کنند که دیگر مجدداً دستگاه شما با خرابی مواجه نشود. خبر خوب این است که همه‌ قطعات تعویضی، از ضمانت برخوردار هستند. پس دیگر جای هیچ نگرانی باقی نمی‌ماند.

نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون هایر در اهواز

به هنگام خرابی تلویزیون، ساده‌ترین راه، مراجعه به یک تعمیرکار محلی بوده اما این راه قطعاً بهترین راه نیست. تعمیر هر دستگاهی بهتر است توسط کارشناسان حرفه‌ای و متخصصین آن حوزه انجام گیرد. در غیر این صورت، عوارض زیادی را به دنبال خواهد داشت. برای مثال:

 • استفاده از قطعات غیراصلی برای تعمیر دستگاه
 • گرفتن هزینه‌ای گزاف در ازای تعمیر
 • احتمال مجدد خرابی در دستگاه و به‌وجود آوردن هزینه‌های بیشتر

گاهی با دریافت مشاوره و رعایت یکسری نکات دیگر نیازی به تعمیر تلویزیون دیده نخواهد بود. البته بررسی و رفع بعضی عیوب، تنها به دست تکنسین‌های متخصص دستگاه امکان‌پذیر است. در صورتی‌که مشکلات زیر مواجه شدید، هیچ اقدامی نکنید. فقط دستگاه را از پریز برق بیرون بکشید و با نمایندگی تعمیر تلویزیون هایر در اهواز شهاب تماس برقرار نمایید.

از تلویزیون هایر فقط صدا شنیده می‌شود و تصویری دیده نمی‌شود.

هنگامی‌که صدای تلویزیون را می‌شنوید اما تصویری نمی‌بینید، دو دلیل امکان دارد مسبب این مشکل باشند؛ از مهم‌ترین علل آن، می‌توان به خرابی بک لایت یا همان لامپ‌های ال ای دی و لامپ‌های ال سی دی پشت پنل اشاره کرد.

اگر بعضی از آن لامپ‌ها یا همه‌ بک لایت‌های تلویزیون هایر سوخته باشد، شما می‌توانید اقدام به تعمیر یا تعویض‌ آن‌ها کنید. برخی از آن لامپ‌ها قابل تعمیر و بعضی غیرقابل تعمیر هستند. به عنوان علت بعدی، می‌توان به آب‌خوردگی پنل دستگاه هایر اشاره نمود. علت‌های دیگری نیز وجود دارند که با تست کردن تلویزیون، آشکار خواهند شد.

دلیل خاموش و روشن شدن تلویزیون هایر

دو علت اساسی را برای این مشکل می‌توان بیان کرد. یا منشا مشکل از برد مین و خرابی آی سی تلویزیون بوده یا برد پاور دچار مشکل شده است. بی‌شک عیب و ایرادی در یکی از این بردها پیدا می‌شود. در اغلب اوقات، برد مین با خرابی و سوختگی در یکی از آی سی‌ها مواجه می‌گردد.

با تعویض آن، می‌توانید مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون را حل کنید. البته گاهی نیز مجبور به تعویض برد به صورت کامل هستید. راه‌حل برطرف کردن مشکل برد پاور نیز همانند برد مین خواهد بود.

قطع شدن صدای تلویزیون هایر به چه علت است؟

قطع شدن صدای تلویزیون، ناشی از بروز مشکل در برد پاور یا بلندگوهای دستگاه شما است. به این شکل که در صورت فراهم نکردن ولتاژ مورد نظر بلندگوها، شما قادر به شنیدن صدا از اسپیکرها نیستید.

غالباً مشکل صدای تلویزیون ناشی از خرابی بلندگوهای آن خواهد بود. بی‌شک مشکل شما با تعویض بلندگوها توسط تکنسین‌ها حل خواهد شد. البته گاهی صدای کم تلویزیون به علت خرابی آن نیست و تعمیری هم نیاز ندارد.

علت دیده شدن هاله‌ای تاریک یا نقطه‌ای روشن در تصویر تلویزیون هایر؟

دلیل پیدا شدن هاله‌ای تاریک را می‌توان در لامپ‌های پشت پنل یا بک لایت پیدا کرد. خراب شدن آن، در بعضی مدل‌ها سبب پدید آمدن هاله‌ای تاریک می‌گردد و در بعضی دیگر، به شکل نقطه‌ای روشن پدیدار می‌شود. در حالت کلی، پدید آمدن هر نوع هاله یا نقطه‌ای که تصویر روی آن نمایان است را می‌توان ناشی از خرابی بک لایت دانست.

مخدوش شدن تلویزیون هایر

علل متفاوتی می‌توانند سبب بروز این مشکل شوند. از مهم‌ترین علل آن، می‌توان به ضربه خوردن پنل و شکستگی پیکسل‌های موجود در صفحه‌ پنل اشاره کرد. در این شرایط، شما برای حل مشکل مجبور به تعویض پنل هستید. البته پنل تلویزیون هایر از قیمت بالایی برخوردار بوده و برای تعویض آن، شما نیاز به پرداخت هزینه زیادی دارید. می‌توان گفت که آن تقریبا کمیاب است.

در نتیجه تعویض پنل تلویزیون هایر، اصلاً اقتصادی به نظر نمی‌رسد. چرا که حدود ۸۰ الی ۹۰ درصد هزینه کل تلویزیون صرف تعویض پنل می‌شود. البته گاهی با گذشت زمان نیز ممکن است که شاهد خرابی پنل باشید. این اتفاق بیشتر در تلویزیون‌های ال سی دی هایر رخ می‌دهد. خیلی به ندرت احتمال دارد که این اتفاق در ال ای دی‌ها اتفاق افتد.

نمایندگی، تعمیرات و سرویس تلویزیون هایر در اهواز

نمایندگی تعمیرات در قسمت خدمات پس از فروش تلویزیون هایر، قادر به انجام همه‌ سرویس‌های مرتبط با اصلاح و رفع عیوب تلویزیون هایر شما است. به این معنی که تلویزیون هایر از پشتببانی روی همه‌ عیوب رایج در تمامی مدل‌ها و ‌روی همه‌ قطعات تلویزیون برخوردار خواهد بود. از سری خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعویض و تعمیر برد
 • تعمیر و تعویض پنل
 • تعمیر بک لایت
 • رفع مشکلات نرم‌افزاری
 • رفع آب‌خوردگی تلویزیون

همچنین به این نکته باید توجه شود که محدودیتی در مدل‌ها وجود ندارد. در واحد تعمیر هایر، تمامی تولیدات هایر در بازار همچون انواع ال ای دی‌های هوشمند و ساده مورد تعمیر و پشتیبانی قرار می‌گیرند.

تعمیر تلویزیون هایر در اهواز با قیمت مناسب

قیمت و هزینه تعمیر شما بر اساس سایز، برند و میزان خسارت وارد شده بر دستگاه محاسبه می‌گردد. اگر می‌خواهید که از هزینه، قیمت و دستمزدها به صورت دقیق اطلاع یابید، می‌توانید با واحد پشتیبانی تعمیرگاه تخصصی شهاب تماس برقرار کنید.

به این شکل شما می‌توانید درخواست بررسی دستگاه خود را نیز به ثبت برسانید. در صورتی‌که تلویزیون هایر شما از قابلیت تعمیر برخوردار باشد، از لحاظ هزینه، برای شما مقرون ‌به‌صرفه‌تر است. چرا که دیگر نیازی به تعویض قطعات آسیب‌‌دیده، نخواهد بود.

شماره تماس تعمیرگاه تعمیر تلویزیون هایر اهواز

در مجموعه تخصصی شهاب، گروهی از کارشناسان و تکنسین‌های تعمیر دور هم جمع شده‌اند تا پاسخگوی پرسش‌های حضوری و غیرحضوری افراد باشند. مرکز جواب‌دهی سوالات کاربران، با هدف مشتری‌ مداری راه‌اندازی گردید. استراتژی مرکز نمایندگی، بر پایه‌ رفع مشکلات و مسائل مشتری استوار است.

آدرس نمایندگی تعمیر تلویزیون هایر در اهواز

تعمیرات تلویزیون هایر، هم در محل مورد نظر شما و هم در مرکز انجام می‌گیرد. در هر دو صورت، تعمیر دستگاه شما توسط متخصصان باتجربه و با به‌کارگیری پیشرفته‌ترین دستگاه‌های روز دنیا انجام می‌شود. برای جلب رضایت و آسایش خاطر افراد، همه‌ خدمات انجام شده توسط کارشناسان مرکز نمایندگی تعمیرات، از ۶ ماه تا ۱ سال گارانتی برخوردار هستند.

کلام آخر

تلویزیون جزء لوازم پرمصرف به شمار می‌رود. محال است که خانه‌ای را بدون تلویزیون ببینید. استفاده نادرست از تلویزیون و عدم توجه به سرویس دوره‌ای، می‌تواند شما را به دردسر بندازند و سبب خرابی و بروز عیب و ایراد در آن شود. هرچه که سریع‌تر نسبت به تعمیر تلویزیون خود اقدام کنید، احتمال این‌که دیگر بخش‌ها آسیب ببیند کمتر خواهد بود و در نتیجه هزینه‌ کمتری به شما تحمیل می‌گردد. شما جهت تعمیر تلویزیون هایر در اهواز می‌توانید به مراکز و تعمیرگاه‌های مربوطه مراجعه نمایید.