لوگوی قرمز خدمات شهاب

تعمیر مایکروفر کنوود در اهواز

فهرست مطالب

آیا به تازگی مایکروفر شما با مشکلات مختلفی اعم از گرم نشدن غذا مواجه شده است؟ مایکروفر یکی از وسیله‌های محبوب در ایران و در خانه‌های ایرانی بوده که کاربرد‌های بسیار مختلفی دارد. اگر این وسیله دچار خرابی خاصی شود ممکن است روند زندگی شما دچار مشکل شود. در این حال باید به دنبال مجموعه‌ یا موسسه‌ای حرفه‌ای در خصوص تعمیر آن باشید. ما در این مقاله قصد داریم تا یکی از بهترین و مناسب‌ترین نمایندگی تعمیر مایکروفر در شهر اهواز را به شما معرفی کنیم.

تعمیر مایکروفر کنوود در اهواز

مایکروفر یکی از لوازم بسیار حساس و البته خاص در آشپزخانه بوده که نقش مهمی در گرم کردن و یخ زدایی انواع مواد غذایی دارد. این وسیله توسط شرکت‌های مختلفی تولید و روانه بازار می‌شوند. اما یکی از بهترین شرکت‌ها در زمینه تولید مایکروفرها، شرکت کنوود است. شرکت کنوود یکی از شرکت‌های معتبر در کشور چین بوده که انواع لوازم و وسایل خانگی، برقی و آشپزخانه را تولید و به بازار ایران وارد می‌کند. یکی از لوازم تولید شده توسط این شرکت، مایکروفرهای آن است‌.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که در شهر اهواز زندگی کرده و از مایکروفرهای کنوود نیز استفاده می‌کنید، پس از خدمات پس از فروش آن نیز اطلاع کافی دارید. خدمات پس از فروش مایکروفرهای کنوود شامل نصب، سرویس و تعمیر قطعات مختلف آن می‌شود. اما اگر مایکروفر کنوود شما دچار مشکلاتی اعم از گرم نشدن غذا، ایجاد صدای بیش از حد در هنگام گرم کردن، خاموش و روشن شدن بی دلیل و نچرخیدن سینی آن شد، شما باید هر چه سریع‌تر آن را به یک تعمیرکار بسپارید.

تعمیرات تخصصی مایکروفر کنوود در اهواز

مایکروفرهای کنوود به دلیل وجود قطعات بسیار تخصصی در صورت خرابی نیاز به تعمیرات حرفه‌ای دارند. این تعمیرات باید توسط افراد بسیار حرفه‌ای و مجرب صورت بگیرد. اما آیا می‌توان وسیله‌های برقی و آشپزخانه‌ای مانند مایکروفر را به هر تعمیرکار سپرد؟ بدون شک سپردن به تعمیرکاران تازه وارد  کار اشتباهی است. شما برای تعمیر این وسیله بسیار مهم باید به سراغ افراد متخصص بروید. مجموعه خدمات شهاب، یکی از بهترین نمایندگی‌های موجود در شهر اهواز است که تمامی مایکروفرهای شرکت کنوود را به واسطه افراد کاربلد تعمیر می‌کند.

تعمیرات مایکروفر کنوود در اهواز

اگر به تازگی مایکروفر کنوود شما دچار مشکلات مختلفی از جمله سوختن قطعه‌ای خاص یا گرم نکردن غذا مواجه شد، نگران نباشید. شرکت کنوود یکی از شرکت‌های بسیار بزرگ و معتبر در کشور چین بوده که محصولات مختلفی را تولید و در کشور ایران به فروش می‌رساند. این شرکت همچنین با بستن قراردادهای مختلف با نمایندگی‌های مختلف توانسته خدمات پس از فروش خود را در ایران ارائه دهد.

مجموعه خدمات شهاب، یکی از تعمیرگاه‌های معتبر موجود در ایران و البته در شهر اهواز بوده که تمامی خدمات پس از فروش مربوط به این شرکت را برای مشتریان خود ارائه می‌دهد. یکی از این خدمات، تعمیرات مربوط به مایکروفرهای کنوود است. شما می‌توانید با خیالی راحت و مطمئن  این وسیله را تعمیرکاران حرفه‌ای آن‌ها بسپارید.

مشکلات متداول مایکروفر کنوود

عموما لوازم الکتریکی مشکلات متدوال و یکسانی را در میان مدل‌های هم‌رده خود دارند و این ایرادها رایج‌تر و شایع‌تر هستند. مایکروفرهای کنوود نیز شامل این مورد می‌شوند و مشکلات متداول آن‌ها نیز شامل موارد زیر است:

 1. بسته نشدن درب مایکروفر
 2. خاموش شدن ناگهانی مایکروفر در حین کار
 3. خوب گرم نکردن غذا
 4. روشن نشدن مایکروفر
 5. جرقه زدن داخل دستگاه
 6. صدای زیاد از مایکروفر
 7. نچرخیدن سینی مایکروفر

دلیل وجود صدای زیاد در مایکروفر کنوود؟

 • خرابی ترانس
 • خرابی مگنترون
 • خرابی دیود
 • خرابی فن

روشن نشدن مایکروفر کنوود به چه علت است؟

 • عدم اتصال دستگاه به پریز برق یا دوشاخه برق
 • سوختن فیوز روی برد
 • خرابی برد الکترونیکی

نچرخیدن سینی کف مایکروفر کنوود چه دلیلی دارد؟

 • خرابی موتور سینی گردان
 • کثیف بودن ریل های زیر سینی
 • شکستگی یا کثیف بودن کوبلن
 • خرابی برد الکترونیکی

خوب گرم نکردن غذا توسط مایکروفر کنوود؟

 • خرابی مگنترون
 • خرابی خازن
 • خرابی دیود
 • خرابی فیوز های ولتاژ
 • خرابی ترانس
 • خرابی برد الکترونیکی
 • خرابی تایمر
 • خرابی میکروسوییچ درب

دلیل جرقه زدن داخل دستگاه مایکروفر کنوود؟

 • استفاده از ظروف فلزی یا فویلی
 • استفاده از ظروف چینی با طرح‌های دورطلایی و دور نقره‌ای
 • خرابی عایق میکا
 • خرابی لیزر یا همان مگنترون

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر کنوود در اهواز

اگر شما به دنبال یک مرکز بسیار حرفه‌ای و خاص هستید تا بتواند به خوب وسیله شما را تعمیر کند، به شما تنها یک گزینه را پیشنهاد می‌کنیم. مجموعه خدمات شهاب یکی از تخصصی‌ترین مجموعه‌ها در خصوص تعمیر مایکروفرهای کنوود است که شما می‌توانید با خیالی آسوده وسیله خود را جهت تعمیر به این مجموعه بسپارید.

تخصصی ترین مرکز تعمیر مایکروفر کنوود در اهواز

همان طور که در بالا اشاره کردیم، شهر اهواز یکی از شهرهایی است که مراکز و مجموعه‌های مختلفی در خصوص تعمیر و سرویس انواع مایکروفرها دارد. اگر شما دارای مایکروفرهای کنوود بوده و به دنبال یکی از تخصصی‌ترین مراکز تعمیر مایکروفر کنوود در اهواز هستید، به شما مجموعه خدمات شهاب را پیشنهاد می‌کنیم. این مجموعه دارای سرویس کاران حرفه‌ای است. مجموعه خدمات شهاب همواره در تلاش است تا آگاهی و سطح علمی کارکنان و سرویسکاران خود را با برگزاری کلاس‌های مختلف افزایش دهیم. به همین منظور این مجموعه تبدیل به یکی از متخصص‌ترین مرکز تعمیر مایکروفر کنوود در اهواز شده است.

سرویس و تعمیر مایکروفر کنوود در اهواز

مجموعه خدمات شهاب، یکی از نمایندگی‌های متخصص در حوزه سرویس، تعمیر و نصب انواع مایکروفرهای کنوود در ایران و در شهر اهواز است. این مجموعه با بهره‌گیری از امکانات مختلف از جمله آزمایشگاه‌ها و مراکز تعمیر بسیار پیشرفته تبدیل به یکی از مراکز سرویس و تعمیر مایکروفر کنوود در اهواز شده است.

تعمیر مایکروفر کنوود در اهواز با قیمت مناسب

اگر وسیله برقی شما خراب شود یا بسوزد، اولین دغدغه‌ای که به ذهن شما می‌آید بحث مربوط به هزینه تعمیر و تعویض قطعات معیوب است. مجموعه ما تمامی تلاش خود را می‌کند تا تعمیر و سرویس این وسیله‌‌ مهم با کمترین هزینه ممکن انجام شود. این مجموعه هزینه‌های تعمیر و سرویس قطعات را بر اساس قیمت مصوب انجام می‌دهد.

نمایندگی مجاز تعمیر مایکروفر کنوود در اهواز

مجموعه خدمات شهاب، یکی از تعمیرگاه‌های تخصصی و حرفه‌ای موجود در شهر اهواز بوده که به دلیل ارائه خدمات مختلف و متنوع توانسته خود را تبدیل به یک تمیرگاه مجاز تعمیر مایکروفر کنوود در اهواز کند.

کلام آخر

مجموعه خدمات شهاب یکی از نمایندگی‌های موجود در شهر اهواز بوده که به دلیل ارائه خدمات متنوع توانسته در این شهر تبدیل به یک نمایندگی مجاز شود. شما می‌توانید با خیالی راحت و آسوده مایکروفر کندوو خود را به این مجموعه بسپارید. این مجموعه در کمترین زمان ممکن مایکروفر شما را در محل مورد نظر تعمیر می‌کند.