لوگوی قرمز خدمات شهاب

تعمیر تلویزیون کونکا در اهواز

فهرست مطالب

تعمیر تلویزیون کونکا در اهواز نیاز به تخصص و تجربه بالا دارد که تکنسین های تعمیرگاه تخصصی شهاب واجد آنها می باشند. محصولات چینی در سالیان متمادی یکی از رایج ترین محصولات بازار ایران می باشند. تلویزیون کونکا یکی از محصولات با کیفیت چینی می باشد که به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب زرفداران زیادی پیدا کرده است. در این مطلب قصد داریم ضمن معرفی برند کونکا، راه های نگهداری و تعمیر تلویزیون کونکا در اهواز را نیز بررسی کنیم. در این مطلب همچنین با شایع ترین مشکلات تلویزیون کونکا آشنا خواهید شد.

معرفی و بررسی برند کونکا

گروه کونکا یک برند چینی می باشد که در سال 1980 فعالیت خود را با نام شرکت صنعت الکترونیک چینی گوانگدونگ گوانگمینگ آغاز کرد. برند کونکا با تولید انواع لوازم خانگی، موبایل و لوازم جانبی، به یکی از شرکت های بزرگ چین تبدیل شده است. محصولات برند کونکا به دلیل تنوع، کیفیت و قیمت مناسب به سرعت در بازارهای جهانی محبوب شده و مورد استقبال قرار گرفتند.

محصولات برند کونکا

گروه کونکا با رعایت اصل تنوع در طیف وسیعی از بازار فعالیت می کند. محصولات برند کونکا عبارت اند از:

 • انواع یخچال
 • تلویزیون
 • ماشین لباسشویی
 • انواع وسایل آشپزخانه
 • مایکروویو
 • موبایل
 • لب تاب
 • ساعت هوشمند
 • میکروفون
 • پروژکتور
 • کیف و …

معرفی تلویزیون کونکا

تلویزیون کونکا در اهواز یکی از محبوب ترین محصولات برند کونکا می باشد. شرکت کونکا با به کار گیری جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در تلویزیون های خود، تلویزیون های بسیار باکیفیت و با قیمت مناسبی را به بازار عرضه کرده است. تلویزیون های کونکا در اهواز با ابعاد و کیفیت های مختلف در اختیار همشهریان قرار گرفته است.

اصول نگهداری و مراقبت از تلویزیون کونکا در اهواز

تلویزیون کونکا مانند هر وسیله دیگر نیازمند مراقبت و نگهداری می باشد. رعایت اصول نگهداری از تلویزیون توسط همشهریان عزیز، از خراب شدن و تعمیر تلویزیون کونکا در اهواز جلوگیری می کند. در ادامه مهمترین اصول نگهداری از تلویزیون کونکا را معرفی خواهیم کرد.

روش گردگیری تلویزیون کونکا در اهواز

نظافت و گردگیری مداوم تلویزیون کونکا به همان اندازه که می تواند عمر تلویزیون را افزایش دهد، ممکن است باعث آسیب به تلویزیون شود. گردگیری و تمیز کردن تلویزیون کونکا اصولی دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

همشهریان عزیز به دلیل وجود زیاد گرد و خاک در اهواز، تلویزیون کونکا را 3 الی 4 بار در هفته گردگیری کنید

مشکلات و ایرادات متداول تلویزیون کونکا در اهواز

در طول استفاده از تلویزیون کونکا ممکن است با اختلال و ایرادی روبه رو شده و تلویزیون نیازمند تعمیر شود. تعمیر تلویزیون کونکا در اهواز امری تخصصی بوده و باید توسط تعمیرکاران حرفه ای انجام شود. در ادامه مطلب به بعضی از مشکلات شابع نلویزیون کونکا در اهواز اشاره و علت آنها را معرفی می کنیم.

چرا تلویزیون کونکا روشن نمی شود

عوامل مختلفی می توانند باعث روشن نشدن تلویزیون کونکا شوند. مهمترین عوامل روشن نشدن تلویزیون کونکا عبارت اند از:

مجموعه خدمات شهاب که مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون کونکا در اهواز می باشد، در صورت روشن نشدن تلویزیون  همشهریان اهوازی، قطعات مختلف بالا را بررسی کرده و علت اصلی را پیدا می کند.

چرا تلویزیون کونکا صدا دارد اما تصویر ندارد

در این حالت تعمیر کار تلویزیون کونکا در اهواز، پس از بررسی ورودی های تلویزیون و اطمینان از سالم بودن آنها، موارد زیر را بررسی می کند.

تعمیرگاه تخصصی شهاب با سالها تجربه تعمیر و تعویض بک لایت تلویزیون کونکا در اهواز را با قیمت مناسب انجام می دهد.

چرا تلویزیون کونکا با تاخیر روشن می شود

تاخیر در روشن شدن تلویزیون کونکا ممکن است به دلیل اخلال در برد پاور تلویزیون باشد. خرابی خازن های برد پاور، اکثرا باعث تاخیر در روشن شدن تلویزیون می شوند. اهوازی های عزیز برای تعمیر برد تلویزیون کونکا در اهواز می توانند به تعمیرگاه تخصصی شهاب مراجعه کنند.

علت خرابی دکمه های تلویزیون کونکا

در  صورت خرابی دکمه های تلویزیون کونکا، تکنسین های نمایندگی تعمیر تلویزیون کونکا در اهواز شهاب، اتصال دکمه ها و برد مربوط به آن را بررسی و علت را متوجه خواهند شد. اکثرا خرابی مقاومت های برد ، موجب خرابی و از کار افتادن دکمه ها می شود.

دلیل ایجاد خطوط عمودی و افقی در تلویزیون کونکا

درصورتی که اتصالات دستگاه مانند فیش تصویر و HDMI مشکلی نداشته باشند، علت ایجاد خطوط در تلویزیون از پنل می باشد. همشهریان عزیز برای تعمیرات پنل تلویزیون کونکا در اهواز می توانند به مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون در اهواز شهاب مراجعه کرده و پنل تلویزیون خود را با قیمت مناسب تعویض کنند. 

چرا رنگ های تلویزیون کونکا به هم ریخته می شوند

در این حالت ابتدا باید تنظیمات تلویزیون بررسی شده و به حالت کارخانه برگردد. در صورتی که مشکل برطرف نشد، متخصصان تعمیر تلویزیون شهاب،  پنل و بک لایت تلویزیون  کونکا را بررسی کرده و مشکل را متوجه می شود. همشهریان عزیز برای کسب اطلاع از تلفن تعمیر تلویزیون کونکا اهواز می توانند به سایت شهاب مراجعه کرده و با متخصصین شهاب ارتباط برقرار کنند.

در صورت شکستگی یا آب خوردگی پنل تلویزیون کونکا چه کار باید کرد

در صورت شکستگی یا آب خوردگی پنل تلویزیون کونکا، کاربر باید سریعا آن را خاموش کرده و به تعمیرگاه تخصصی تلویزیون کونکا در اهواز تحویل دهد. تعمیرگاه شهاب به عنوان یکی از مجهزترین تعمیرگاه های تخصصی تلویزیون در اهواز، از دستگاه های به روز برای تعمیر تلویزیون ال ای دی در اهواز استفاده می کنند.

دلیل ایجاد نقاط سیاه و قرمز بر روی صفحه نمایش تلویزیون کونکا

نقاط سیاه و قرمز ایجاد شده روی تصویر که به اصطلاح پیکسل سوخته گفته می شوند، به دلیل اخلال پنل تلویزیون ایجاد شده است. برای تعمیر پنل تلویزیون کونکا در اهواز می توانید در سایت شهاب درخواست داده و باکیفیت ترین نوع پنل تلویزیون را با قیمت مناسب تهیه کنید.

علت ایجاد مشکل در ورودی های تلویزیون کونکا

اشکال و خرابی ورودی های تلویزیون کونکا می تواند به دلیل خرابی مین برد تلویزیون باشد.

چرا ریموت تلویزیون کونکا کار نمی کند

برای فهمیدن مشکل ریموت تلویزیون کونکا، ابتدا ریموت بررسی شده و از سالم بودن آن مطمئن می شویم. در صورتی که ریموت سالم بود اما مشکل برطرف نشده، اشکال از برد تلویزیون می باشد.

علت قطع شدن تصویر پس از روشن کردن تلویزیون کونکا

قطع شدن تصویر پس از روشن کردن تلویزیون به دلیل خرابی بک لایت و قطعه های آن می باشد.

تعمیر تلویزیون کونکا در اهواز

تعمیر تلویزیون کونکا در اهواز به وسیله تعمیرگاه شهاب با کادری تخصصی و تجهیزات ویژه انجام می شود. همشهریان عزیز در صورتی که تلویزیون آنها با مشکل مواجه شد، بلافاصله دستگاه را از برق جدا کرده و در اسرع وقت به تعمیرگاه تخصصی ببرند. توجه داشته باشید که تعمیر تلویزیون کاری تخصصی بوده و نیاز به تجربه دارد. در صورتی که افراد نابلد اقدام به تعمیر تلویزیون کنند، مشکل تلویزیون نه تنها برطرف نشده بلکه ممکن است خسارات بیشتری را نیز تحمیل کنند.

نمایندگی رسمی و مجاز تعمیر تلویزیون کونکا در اهواز

تعمیرگاه تخصصی شهاب نمایندگی تعمیرات تلویزیون کونکا اهواز را در اختیار داشته و تمام خدمات تعمیراتی پس از فروش را برای همشهریان انجام می دهد. تعمیرگاه تخصصی شهاب تعمیرات تخصصی تلویزیون کونکا در اهواز را به صورت نمایندگی در مدت گارانتی محصول و به صورت آزاد با قیمت اتحادیه انجام می دهد.

ملاک های اعتماد به سایت های معتبر تعمیر تلویزیون در اهواز

همشهریان عزیز برای درخواست اینترنتی تعمیر تلویزیون کونکا باید به سایت های معتبر مراجعه کنند. سایت های معتبر و قابل اعتماد برای تعمیر تلویزیون ویژگی هایی دارند که در ادامه ذکر می شود.

آدرس نمایندگی تعمیر تلویزیون کونکا در اهواز

مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون کونکا در اهواز شهاب در خیابان امام شرقی نبش گندمی قرار دارد. همشهریان عزیز جهت انجام تعمیرات تخصصی تلویزیون کونکا در اهواز می توانند به صورت حضوری مراجعه و یا با شماره های تلفن قرار داده شده در سایت تماس بگیرند.

کلام آخر

تعمیر تلویزیون چینی کونکا در اهواز بکب از خدمات تعمیرگاه شهاب می باشد.. تعمیرگاه تخصصی تعمیر تلویزیون شهاب با به کارگیری بهترین تعمیرکاران تلویزیون در اهواز، خدمات تعمیر تلویزیون را با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالا ارائه می دهد.