تعمیر تلویزیون ال جی در اهواز

تعمیرات تخصصی تلویزیون در اهواز

فهرست مطالب

تعمیر تلویزیون ال جی در اهواز امری تخصصی بوده و برای انجام آن، همشهریان باید به یک تعمیرکار متخصص و خبره رجوع کنند. تلویزیون ال جی یکی از محصولات پرطرفدار برند ال جی در جهان و ایران می باشد. کیفیت و امکانات بالای تلویزیون ال جی سبب شد که در مدت زمان بسیار کمی بتواند درصد بالایی از بازار ایران را به خود اختصاص دهد. در اهواز هم همزمان با ورود تلویزیون های هوشمند LCD  و LED به کشور، تلویزیون های ال جی وارد بازار شدند.

نزدیکی به مرز و مناسب تر بودن قیمت تلویزیون های ال جی در اهواز در کنار کیفیت بالای تلویزیون، همشهریان اهوازی را بیشتر از همه جا ترغیب به خرید تلویزیون ال جی کرد. از آنجا که تلویزیون های ال جی، تلویزیون های هوشمندی هستند، نیاز به مراقبت و تعمیر تخصصی دارند. در صورت خرابی تلویزیون ال جی، مراجعه به تعمیرکار ناشی و نابلد می تواند خسارت های بیشتری را به تلویزیون وارد کند. در این مطلب ضمن بررسی روش های نگهداری از تلویزیون ال جی، بهترین مرکز تعمیر تلویزیون ال جی در اهواز و نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون ال جی در اهواز نیز معرفی خواهند شد.

تعمیر تخصصی تلویزیون ال جی در اهواز

تعمیر تلویزیون های ال جی در کنار تخصص بالا نیاز به امکانات ویژه ای نیز دارد. تعمیرگاه شهاب با بهره گیری ازتجهیزات مدرن و بهترین نیروهای تعمیرکار تلویزیون ال جی در اهواز، تعمیر تلویزیون ال جی در اهواز را در اسرع وقت و با قیمت مناسب انجام می دهد.

نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون ال جی در اهواز

تعمیرگاه تخصصی تلویزیون شهاب، با استخدام تعمیرکاران متخصص و کاربلد، تعمیر تلویزیون های ال جی در اهواز را با قیمت مناسب انجام می دهد. خدمات شهاب به عنوان نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون ال جی در اهواز، ارائه دهنده خدمات پس از فروش تلویزیون های ال جی در اهواز می باشد. همشهریان عزیز در صورت خرابی تلویزیون می توانند جهت مشاوره و تعمیر تلویزیون، به نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در اهواز شهاب مراجعه کرده و با متخصصین ما گفتگو کنند.

نمایندگی، تعمیرات و سرویس تلویزیون ال جی در اهواز

خدمات تعمیر تلویزیون شهاب با راه اندازی سایت خدماتی تعمیر تلویزیون در اهواز، امکان مشاوره غیرحضوری را برای شهروندان عزیز فراهم کرده است. پس از تکمیل فرم در سایت شهاب توسط شهروندان عزیز، متخصصین تعمیر تلویزیون با آنها تماس گرفته و به صورت رایگان جهت برطرف کردن مشکلات جزئی تلویزیون، به آنها مشاوره خواهند داد. علاوه بر درخواست تعمیر یا مشاوره، مقالات قرار داده شده در سایت شهاب برای افزایش اطلاعات تخصصی و روش های نگهداری از تلویزیون مفید می باشند.

تعمیرات تخصصی تلویزیون ال جی در اهواز

تعمیر تلویزیون های ال جی در کنار تخصص بالا نیاز به امکانات ویژه ای نیز دارد. تعمیرگاه شهاب با بهره گیری از تجهیزات مدرن و حرفه ای ترین نیروهای تعمیرکار تلویزیون در اهواز، تعمیر تلویزیون ال جی در اهواز را در اسرع وقت و با قیمت مناسب انجام می دهد.

تعمیرکار تلویزیون ال جی در اهواز

تعمیر تلویزیون ال جی در اهواز با قیمت مناسب

تعمیر تلویزیون های ال جی در اهواز با در نظر گرفتن چند شاخص مشخص شده، قیمت های متفاوتی دارد. اولین نکته در تعمیر تلویزیون، مدل تلویزیون ال جی  می باشد. همچنین قطعه ای که دچار اشکال شده و میزان خرابی آن نیز بر قیمت تعمیر تلویزیون تاثیر دارد. نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون در اهواز شهاب، در بین تعمیرکاران تلویزیون در اهواز ، با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه تعمیرات تلویزیون LED و LCD در اهواز را با کیفیت بالا انجام می دهد.  تعمیرگاه تخصصی شهاب سعی دارد که با ارئه مشاوره تخصصی هزینه تعمیر تلویزیون و ال سی دی را برای همشهریان اهوازی کاهش دهد.

شماره تعمیرگاه تعمیر تلویزیون ال جی اهواز

همشهریان همچنین جهت تماس با متخصصین تعمیر تلویزیون شهاب و کسب مشاوره رایگان می توانند با شماره های زیر تماس بگیرند. متخصصین تعمیر تلویزیون شهاب با حوصله و با دقت کامل پاسخگوی همشهریان عزیز خواهند بود.

قطعات مهم تلویزیون ال جی از دید متخصص های مجموعه شهاب در اهواز

صفحه نمایشگر یا پنل تلویزیون: یکی از حساس ترین  و مهم ترین  قطعه تلویزیون ال جی، پنل آن می باشد. پنل وظیفه پخش تصویر به مخاطب را دارد. نگهداری از پنل باید با حساسیت و وسواس انجام شود و در صورت خرابی پنل، همشهریان جهت تعمیر باید به نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی اهواز مراجعه کنند.

کابل FLAT: این کابل جهت اتصال برد اصلی به برد LED در تلویزیون ال جی بوده و نقش مهمی در تلویزیون ایفا می کند.

برد اصلی: برد اصلی تلویزیون های ال جی قطعه بسیار مهم می باشد که شامل قطعاتی مثل: پورت ها، پردازشگر و سیستم انتقال تصویر می باشد. برای تعمیر برد تلویزیون ال جی در اهواز می توانید به تمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی شهاب مراجعه کنید.

آی سی اصلی یا آی سی کنترلر: آی سی اصلی یک قطعه مربعی شکل بر روی برد تلویزیون های ال جی می باشد که تمام دستورات را در خود ذخیره می کند.

آی سی لایتز: آی سی لایتز یکی از قطعات تلویزیون ال جی می باشد که بر روی برد LED قرار داشته و نور صفحه را تنظیم می کند.

آی سی رم: آی سی رم که بر روی برد اصلی تلویزیون ال جی نصب شده است، یکی از مهمترین آی سی ها بوده و وظیفه پردازش کنترلر منطقی را بر عهده دارد.

آی سی فلش: آی سی فلش یکی از آی سی های تلویزیون ال جی است که وظیفه ذخیره سازی اطلاعات تلویزیون و عملیات کنترل را بر عهده دارد. در واقع تمام برنامه نویس های تلویزون ال جی در این آی سی قرار دارد.

آی سی HDMI: این آی سی در تلویزیون های ال جی برای برقراری ارتباط تلویزیون با سایر دستگاه ها قرار داده شده است.

آی سی تیونر: آی سی تیونر شامل مجموعه ای از: خازن ها، ترانزیستورها، آمپلی فایر و… می باشند که وظیفه دریافت سیگنال از آنتن و سایر فرستنده ها را دارد.

کنترلر: در تلویزیون ال جی ورودی های اصلی تلویزیون مثل: ورودی های تصویر آنالوگ و ورودیهای HDMI تلویزیون، بر روی کنترلر قرار دارد. کنترلر تمام اطلاعات دریافتی توسط ورودی ها را به چیپ ست اصلی ارسال می کند.

چیپ ست اصلی: چیپ ست اصلی در تلویزیون های ال جی دربرگیرنده یک خنک کننده آلومینیومی و یک قطعه سیلیکونی برای انتقال گرما است و همچنین در تلویزیون های LED ال جی این چیپ دارای یک پردازشگر تصویر دو هسته ای است.

ماژول حافظه: ماژول حافظه تلویزیون ال جی یک فضای ذخیره سازی است که روی برد اصلی و در اطراف چیپ ست اصلی نصب می شود.

بک لایت: یکی از مهمترین قطعات تلویزیون های ال جی بک لایت می باشد. بک لایت تامین کننده منبع نور تلویزیون بوده و وطیفه اصلی پخش تصویر را برعهده دارد. خرابی این قطعه سبب می شود تصویر پخش نشده و یا دارای اشکال باشد. همشهریان عزیز برای تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی می توانند به تعمیرکار تلویزیون ال جی در اهواز شهاب مراجعه کنند.

پورت USB: این پورت در تلویزیون ال جی برای اتصال وسایل جانبی مثل فلش نصب شده است.

آمپلی فایر بلندگو:  آمپلی فایر یک تقویت کننده صدا می باشد که بر روی برد اصلی تلویزیون قرار دارد.

آدرس نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در اهواز

آدرس نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در اهواز

همشهریان عزیز برای دریافت خدمات پس از فروش تلویزیون های ال جی و همچنین جهت تعمیرات انواع تلویزیون می توانند به آدرس نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی شهاب واقع در اهواز، خیابان امام شرقی، نبش گندمی، خدمات شهاب مراجعه کنند.

راه های نگهداری از تلویزیون LCD و LED ال جی در اهواز

همشهریان عزیز برای افزایش عمر دستگاه و کاهش هزینه تعمیر تلویزیون، نگهداری درست و رعایت نکات زیر مهم می باشد.

انتخاب محیط مناسب: تلویزیون یک وسیله تولید کننده حرارت بوده و برای خنک کردن قطعات خود نیاز به تهویه مناسب دارد. قرار دادن تلویزیون در مکان معتدل و به دور از نور مستقیم خورشید، عمر دستگاه را افزایش می دهد.

استفاده از محافظ: بر اساس آمار متخصصین تعمیر تلویزیون شهاب، بیشترین موارد تعمیر تلویزیون ال جی در اهواز، به دلیل نوسانات برقی می باشد. استفاده از محافظ برای تلویزیون، این نوسانات لحظه ای را کنترل کرده و دستگاه را دچار آسیب نخواهد کرد.

نظافت و گردگیری دائم تلویزیون: برای گردگیری تلویزیون هرگز آب یا مواد شوینده را به صفحه تلویزیون اسپری نکنید. برای گردگیری صفحه تلویزیون ال جی حتما از دستمال مخصوص تلویزیون ال جی استفاده کنید.

جهت تعمیر از نمایندگی و تعمیرات تلویزیون ال جی در اهواز کمک بگیرید: تعمیرات تلویزیون توسط افراد نابلد و غیر حرفه ای باعث تحمیل هزینه های بیشتر به شخص می شود.