لوگوی قرمز خدمات شهاب

تعمیر مایکروویو پاناسونیک در اهواز

تعمیر مایکروویو پاناسونیک در اهواز

فهرست مطالب

تعمیر مایکروویو پاناسونیک در اهواز یکی از خدمات تخصصی تعمیرگاه شهاب می باشد. مایکروویوها از جمله دستگاه‌های پر کاربرد در منزل هستند که توسط برندهای مختلف تولید می‌شوند. این دستگاه ویژگی‌ها و شرایط نگهداری خاصی دارد که در صورت عدم رعایت آن‌ها ممکن است به مشکل برخورد کند. یکی از برندهای مطرح در زمینه تولید مایکروویو، پاناسونیک است که مانند سایر لوازم برقی گاهی دچار مشکل یا نقصان می‌شود. سوال اینجاست که در صورت بروز مشکل برای مایکروویو پاناسونیک، چگونه می‌توان آن را تعمیر کرد. با ما همراه باشید تا با مشکلات متداول دستگاه مایکروویو و مراکز قابل اطمینان برای تعمیر آن آشنا شوید.

نمایندگی تعمیر مایکروویو پاناسونیک در اهواز

با وجود اینکه مایکروویو پاناسونیک از برندهای معروف بازار لوازم برقی و خانگی به شمار می‌رود ولی مانند هر وسیله دیگر، امکان خراب شدن و یا ایراد دارد. به همین جهت آشنایی با نمایندگی تعمیر مایکروویو پاناسونیک در اهواز بسیار مهم خواهد بود.

نمایندگی تعمیرات مایکروویو پاناسونیک در اهواز شهاب با امکانات و امتیازات باور نکردنی که در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد می‌تواند یکی از قابل اطمینان‌ترین مراکز برای تعمیر مایکروویو شما باشد. امکان تعمیرات در منزل، مشاوره و استفاده از قطعات گارانتی‌دار از مهم‌ترین امکانات نمایندگی تعمیر مایکروویو پاناسونیک در اهواز است.

مرکز تعمیرات مایکروویو پاناسونیک در اهواز شهاب

اگر با مایکروویو پاناسونیک خود به مشکل برخورد کردید، چندین روش برای تعمیر آن وجود دارد. در صورت داشتن گارانتی مایکروویو می توان به وسیله نمایندگی آن را تعمیر کرد. همچنین در صورتی که ایراد دستگاه پس از زمان گارانتی باشد، با مراجعه به مرکز تخصصی تعمیرات مایکروویو می توانید بهترین خدمات را دریافت کنید.  

مرکز تخصصی تعمیر پاناسونیک در اهواز  شهاب شامل چندین تکنسین و کارشناس کاربلد و با تجربه‌ است که می‌توانند تعمیر دستگاه شما را تضمین نمایند. مجموعه شهاب با استفاده از بهترین تعمیرکاران مایکرویوو در اهواز، خدمات بسیار با کیفیت را با قیمت مناسب به همشهریان ارائه می دهد.

اهمیت سرویس و تعمیر مایکروویو پاناسونیک در اهواز

در صورت بروز هر گونه مشکل در مایکروویو پاناسونیک، باید با یک مشاوره کارشناس این وسیله تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید. در صورت امکان حل مشکل به ‌دست خود شما یا صحیح کردن طرز استفاده از آن نیازی به تعمیر مایکروویو پاناسونیک به ‌صورت تخصصی نیست.

ولیکن اگر مایکروویو پاناسونیک با مشکلات شدیدی روبه‌رو باشد؛ برای سرویس و تعمیر آن باید به مراکز تخصصی و قابل اطمینان مراجعه کنید. برند پاناسونیک یکی از برند‌های معروف بازار لوازم خانگی است اما شاید پیدا کردن قطعات اصلی مورد نیاز دستگاه شما آسان نباشد. مجموعه شهاب به عنوان یک مجموعه تخصصی تعمیر مایکرویوو پاناسونیک، تمام قطعات و لوازم جانبی مایکروویو پاناسونیک را به صورت اصل و شرکتی در اختیار دارد. شهاب با تضمین قطعات خود برای همشهریان عزیز بابت کیفیت تعمیر دستگاه اطمینان ایجاد می کند.

آشنایی با برنامه‌ های مایکروویو پاناسونیک

یکی از اصول نگهداری و افزایش طول عمر دستگاه مایکروویو پاناسونیک داشتن اطلاعات کافی و کامل از راهنمای استفاده از این دستگاه است. به همین علت در این قسمت ما به شما چندین دکمه مایکروویو پاناسونیک و نحوه استفاده از برنامه‌های آن را توضیح می‌دهیم.

 • Start: شروع تنظیمات اعمال شده
 • Stop/reset: لغو دستور قطع فعالیت دستگاه
 • Clock: تعیین زمان
 • Fan: تغییر هوای درون مایکروویو
 • grill: گیریل کردن مواد غذایی
 • Melt and soften: نرم کردن غذا
 • Keep warm: گرم نگه داشتن غذا
 • Turbo defrost: یخ‌زدایی سریع مواد غذایی
 • Pre heat: با کمک این دکمه می‌توانید دستگاه مایکروویو پاناسونیک خود را ابتدا گرم کرده و بعد از آن استفاده کنید. برای مثال از این گزینه برای گرم کردن دستگاه، قبل از پخت کیک استفاده می‌شود.
 • micro: برای گرم کردن غذا توسط مایکروویو پاناسونیک باید دکمه ماکرو را انتخاب کنید و بعد از یک دقیقه گرم کردن آن، میزان گرم شدن غذا را بررسی نمایید. اگر به‌ اندازه کافی گرم نشده بود می‌توانید برای ۳۰ ثانیه دیگر نیز آن را داخل مایکروویو بذارید. برای جلوگیری از داغ شدن زیاد و یا سوختن غذا بهتر از هر ۳۰ ثانیه حرارت غذا را چک کنید.
 • Melt and soften: اگر قصد دارید با سرعت زیاد مواد غذایی مانند گوشت، مرغ، پنیر، نان، حبوبات یا ماهی را یخ‌زدایی کنید می‌توانید از این گزینه بهره‌مند شوید.
 • Keep warm: یکی از مفیدترین روش‌های استفاده از مایکروویو پاناسونیک برای گزینه گرم نگه داشتن غذا است. مایکروویو فضای چندان بزرگی ندارد ولیکن می‌توانید با تنظیم این دستگاه، غذای خود را تا هر زمانی که می‌خواهید با اطمینان از نسوختن آن، گرم نگه دارید.

مشکلات متداول مایکروویو پاناسونیک

مایکروویو پاناسونیک یکی از دستگاه‌های الکتریکی و بسیار کاربردی آشپزخانه است. این دستگاه در برخی از مواقع دچار مشکلات متفاوتی می‌شود. خاموش شدن ناگهانی مایکروویو پاناسونیک، عدم چرخش سینی مایکروویو، جرقه زدن دستگاه، خرابی درب و قفل آن، خارج شدن دود از مایکروویو و… از جمله ایراداتی است که امکان دارد در طول استفاده از این دستگاه با آن روبه‌رو شوید

تعمیر مایکروویو پاناسونیک که گرم نمی‌‌کند

یکی از رایج‌ترین و متداول‌ترین مشکلاتی که ممکن است برای مایکروویو‌های مختلف پیش بیاید گرم کردن غذا در این دستگاه خواهد بود. در این صورت باید یک کارشناس و تعمیرکار مسلط به‌ قطعات مایکروویو پاناسونیک خرابی قطعاتی مانند مگنترون، دیود، ترانس، خازن و در آخر قفل درب دستگاه و مشکلات مربوط به آن را بررسی کند.

چرا مایکروویو پاناسونیک جرقه می زند

نگهداری از هر دستگاهی شرایط مختلفی دارد که در صورت عدم رعایت این شرایط با مشکلاتی مواجه خواهید شد. در نگهداری دستگاه مایکروویو اگر این شرایط را رعایت نکنید منجر به جرقه زدن آن می‌شود. این خرابی بسیار پرخطر است. از دلایل ایجاد جرقه می‌توان به استفاده از ظروف فلزی در دستگاه و خرابی طلق میکا یا فیلتر داخلی اشاره کرد. اگر این مشکلات برطرف نشوند باعث خرابی مگنترون و ایجاد جرقه‌های خطرناک می‌شود

هزینه تعمیر مایکروویو پاناسونیک در اهواز چقدر است

با توجه به اینکه دستگاه مایکروویو خود را به دستان چه کسی می‌سپارید، قیمت تعمیر آن ممکن است متفاوت باشد. از دیگر عوامل تاثیرگذار در هزینه تعمیر دستگاه مایکروویو پاناسونیک، علت خرابی آن می‌تواند است. همچنین کمیاب بودن قطعات دستگاه مورد نظر در بازار نیز در هزینه تعمیر مایکروویو تاثیرگذار خواهد بود.

تعمیر مایکروویو پاناسونیک در اهواز با قیمت مناسب

اگر با خراب شدن مایکروویو پاناسونیک خود به دنبال ارزان‌ترین و در عین حال با کیفیت‌ترین مراکز تعمیر مایکروویو پاناسونیک می‌گردید کافی است به ‌نمایندگی‌های تعمیر مایکروویو این برند مراجعه کنید. قیمت تعمیر یا تعویض قطعات این مراکز بر حسب اتحادیه مشخص می‌شود. اگر می‌خواهید قبل از تعمیر مایکروویو پاناسونیک از قیمت آن باخبر شوید باید مشخصات مشکلات خود را به مشاوران این مرکز اطلاع دهید. در این صورت نمایندگی شما را از قیمت نسبی تعمیر دستگاه مطلع خواهد کرد.

شماره تماس نمایندگی مجاز مایکروویو پاناسونیک در اهواز

مراکز و نمایندگی‌های مجاز مایکروفر پاناسونیک در اهواز با تماس شما تعمیرکاران مجرب و با تجربه خود را معرفی می‌کنند. آن‌ها دستگاه شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن تعمیر خواهند کرد. شما می‌توانید با برخورد به ‌هر گونه مشکل در کارکرد مایکروویو پاناسونیک با نمایندگی این برند در اهواز تماس حاصل کنید. همچنین می‌توانید از مشاوره کارشناسان این مراکز بهره‌مند شوید. امکان تعمیر در منزل نیز در صورت تمایل شما وجود دارد.

کلام آخر

اگر دستگاه مایکروویو پاناسونیک شما دچار هرگونه ایرادی شد. می‌توانید با نمایندگی یا مراکز آزاد تعمیر مایکروویو تماس بگیرید. نمایندگی مجاز تعمیر مایکروویو پاناسونیک شهاب، امتیازات فراوان و متفاوتی را به مشتریان خود عرضه می‌کند. تعهد موجود در نمایندگی به همراه کادر پشتیبانی پاسخگویی شبانه‌روزی به‌ سوالات شما، از امتیازات این مرکز است. حتما برای سرویس دستگاه خود در کمترین زمان ممکن اقدام کنید تا آسیب‌های بیشتری نبیند.