لوگوی قرمز خدمات شهاب

تعمیر مایکروویو سامسونگ در اهواز

فهرست مطالب

تعمیر مایکروویو سامسونگ در اهواز یکی از خدمات تعمیرگاه تخصصی شهاب می باشد.آیا تاکنون پیش آمده است که از دستگاه‌های مایکروویو یا مایکروفر سامسونگ برای پخت غذا، کیک و… استفاده کنید؟ تا چه اندازه با برنامه‌ها و سیستم ماکروویو این برند آشنایی دارید؟ آیا تا به حال مایکروویو شما به‌ مشکل برخورده است و به دنبال جایی مطمئن برای تعمیر دستگاه خود می‌گردید؟

 در زمان بروز مشکل یا مشاهده پیام ارور، از چه روشی برای درست کردن دستگاه خود استفاده می‌کنید؟ در این محتوا نمایندگی‌های تعمیر مایکروویو سامسونگ، برنامه‌های مایکروویو سامسونگ و هزینه تعمیر آن را برای شما به‌طور مفصل توضیح می‌دهیم.

نمایندگی تعمیر مایکروویو سامسونگ در اهواز

مایکروویو سامسونگ یکی از دستگاه‌های خانگی کم نظیر است که به پختن غذا، گرم نگه داشتن آن و یخ‌زدایی مواد غذایی کمک شایانی می‌کند. استفاده از مایکروویو برای گریل غذا مقدار روغن مصرفی شما را کم می‌کند. به‌ همین علت مایکروویو در اغلب مراحل پخت غذا یا گرم کردن مواد غذایی مختلف کاربرد دارد و به‌ همین منوال امکان خرابی یا بروز مشکل پس از مدت زمانی وجود دارد.

نمایندگی تعمیر ماکروویو سامسونگ در اهواز شهاب یکی از مراکز تعمیر معتبر برای مایکروویو برند سامسونگ است. که می‌توانید با خیال راحت دستگاه خود را به‌ دستان توانمند تکنسین‌های این نمایندگی بسپارید و از تعمیر قطعی مایکروویو خود اطمینان حاصل کنید.

آشنایی با برنامه‌ های مایکروویو سامسونگ

یکی از اقدامات لازم برای همه علاقه‌مندان به استفاده از مایکروویو سامسونگ تسلط کامل به‌ برنامه‌ها و علامت‌های روی مایکروویو سامسونگ است. مسلما اگر شما دستگاه مایکروویو سامسونگ را خریداری کردید تا حدودی با علامت‌های آن و کاربردشان آشنایی دارید. در اینجا علامت‌های مایکروویو و طرز استفاده از هر کدام را برای شما بیشتر باز می‌کنیم.

ماکرو: دکمه نماد ماکرو تقریباً در همه برند‌های مختلف مایکروویو دارای موج‌های کنار هم به‌ نشانه گرم کردن و یا پختن غذا است. با استفاده از این دکمه می‌توانید سبزیجات و غذاهای خود را گرم و یا بپزید.

ماکرو: دکمه نماد ماکرو تقریباً در همه برند‌های مختلف مایکروویو دارای موج‌های کنار هم به‌ نشانه گرم کردن و یا پختن غذا است. با استفاده از این دکمه می‌توانید سبزیجات و غذاهای خود را گرم و یا بپزید

یخ‌زدایی: علامت یخ‌زدایی شامل چند نماد برف که پایین آن قطره آب به‌ نشانه آب شدن آن‌ها قرار گرفته نشان داده می‌شود. با استفاده از دکمه یخ‌زدایی مایکروویو سامسونگ می‌توانید مواد غذایی را خیلی سریع‌تر به‌ دمای محیط برسانید و کافی است وزن مرد مواد غذایی را قبل فشردن برای این گزینه تعیین کنید.

علامت کریسپی: علامت کریسپی شامل یک ظرف است که بخار از آن خارج می‌شود. با استفاده از علامت و دکمه کریسپی می‌توانید مواد‌های غذایی قرار گرفته در مایکروویو را بسیار ترد و برشته کنید. از این علامت برای سرخ کردن سیب زمینی و یا برشته کردن پنیر پیتزا استفاده می‌شود.

علامت کریسپی: علامت کریسپی شامل یک ظرف است که بخار از آن خارج می‌شود. با استفاده از علامت و دکمه کریسپی می‌توانید مواد‌های غذایی قرار گرفته در مایکروویو را بسیار ترد و برشته کنید. از این علامت برای سرخ کردن سیب زمینی و یا برشته کردن پنیر پیتزا استفاده می‌شود.

علامت پنکه که طرح پنکه را روی خود دارد به‌ پخت غذا در مدت زمان کم کمک می‌کند.

علامت بخار: دکمه بخار روی مایکروویو برای بخارپز کردن سبزیجات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

علامت گریل: شامل یک حرف دبلیو روی آن است که به شما کمک می‌کند تا مواد غذایی مختلفی مانند گوشت قرمز، استیک، مرغ، ماهی یا سبزیجات را بدون استفاده از روغن زیاد گریل کنید. به‌ یاد داشته باشید مایکروویو نمی‌تواند امواج خود را در عمق زیادی از غذاهای مختلف نفوذ دهد. بنابراین بهتر است که از تکه‌های نازک مواد غذایی برای پخت و پز در این دستگاه استفاده کنید.

تعمیرات مایکروویو سامسونگ در اهواز

در صورت اتفاق هر گونه ایراد و یا پیغام ارور در دیجیتال دستگاه مایکروویو سامسونگ می‌توانید مایکروویو خود را به‌ مراکز مختلف تعمیرات مایکروویو سامسونگ در اهواز بسپارید. اگر در جریان قیمت‌های مایکروویو برند سامسونگ هستید باید بدانید که مایکروویوهای این برند قیمت‌های بالایی دارند و نمی‌توان به راحتی آن‌ها را کنار گذاشت.

بنابراین در انتخاب یک تعمیرگاه معتبر دقت کنید و در صورت نیاز از قطعات اورجینال برای جایگزینی قطعات اصلی استفاده نمایید. در اهواز نمایندگی مخصوص سامسونگ، شرکت‌های آزاد و اختصاصی تعمیر مایکروویو و مراکز تعمیر دستگاه‌های برقی برای مراجعه مشتریان برای تعمیر مایکروویو وجود دارند.

مرکز تخصصی تعمیر مایکروویو سامسونگ در اهواز

نمایندگی سامسونگ شهاب یکی از مراکز تخصصی تعمیر ماکروویو برند سامسونگ در اهواز است. این مجموعه که شامل کارشناسان با تجربه با سابقه کاری بالا است به‌ شما در تعویض قطعات درجه یک و اورجینال ضمانت می‌دهد و کار مشاوره به‌ مشتریان را به ‌صورت شبانه‌روزی و در همه روزهای سال انجام می‌دهد. آن‌ها خدمات خود را در منزل شما نیز انجام می‌دهد و انتخاب زمان معین برای بازدید از مایکروویو سامسونگ را به‌ عهده شما می‌گذارتد.

 برای ارتباط برقرار کردن با این مرکز کافی است با شماره این مجموعه تماس بگیرید و زمان آزاد و معینی را برای بازدید تعیین کنید. استفاده از مشاوره تکنسین‌های این مجموعه به‌ صورت رایگان صورت می‌گیرد. در صورت لزوم می‌توانید با توجه به مشکلات مایکروویو از قیمت تقریبی تعمیر دستگاه خود اطمینان حاصل کرده و یا درباره نحوه پرداخت پول قطعات جدید اطلاعات کسب کنید.

نمایندگی مجاز تعمیر مایکروویو در اهواز شهاب، به‌ مشتریان خود تضمین کامل را برای تعمیر مایکروویو می‌دهند. و در صورت خرابی دوباره دستگاه پیش از ۹۰ روز می‌توانند بدون پرداخت دوباره هزینه‌ای به‌ این مرکز تعمیرات برای سرویس و خدمات دیگر اقدام کنند.

سرویس و تعمیر مایکروویو سامسونگ

مایکروویو سامسونگ دارای سیستم پیچیده و حساسی است که تعمیر و سرویس آن به‌ دست هر تکنسین و کارشناسی امکان‌پذیر نخواهد بود. برای اطمینان از درست شدن دستگاه مایکروویو باید به مراکز تعمیر معتبری مراجعه کنید. با استفاده از مشاوره کامل برای استفاده از این دستگاه در نگهداری از آن تمامی ‌کارهای لازم را انجام دهید.

مشکلات متداول مایکروویو سامسونگ

دستگاه مایکروویو سامسونگ مانند دیگر وسایل برقی خانگی ممکن است پس از مدتی استفاده دچار مشکلات و پیغام‌های ارور شود. در این قسمت رایج‌ترین مشکلات پیش آمده در استفاده از مایکروویو سامسونگ را برای شما شرح می‌دهیم.

 • گرم نکردن مواد غذایی
 • صدای زیاد در هنگام گرم کردن غذا
 • درست کار نکردن تایمر مایکروویو
 • باز نشدن درب مایکروویو
 • عدم چرخش سینی سولاردام
 • بسته نشدن درب مایکروویو میدیا کنده شدن قسمتی از لاستیک درب مایکروویو
 • خاموش شدن خودکار و مداوم مایکروویو
 • جرقه زدن دستگاه هنگام کار کردن
 • روشن نشدن لامپ مایکروویو
 • خراب بودن میکروسوئیچ‌ها
 • پیغام‌های خطا یا ارور

هزینه تعمیر مایکروویو سامسونگ چقدر است ؟

هزینه تعمیر مایکروویو سامسونگ با توجه به‌ استانداردهای اتحادیه، مراکز مراجعه شده برای تعمیر، میزان آسیب و خسارت به دستگاه، ممکن است دارای هزینه‌های مختلفی برای تعمیر باشد. همچنین روند بازار و کمیاب بودن قطعات نیز در قیمت تعمیر دستگاه تاثیر بسزایی خواهد داشت.

شماره تماس نمایندگی مجاز مایکروویو سامسونگ در اهواز

با توجه به‌ گارانتی دستگاه‌های خانگی و الکتریکی ممکن است در صورت بروز مشکل با مایکروویو سامسونگ، اولین گزینه‌ای که برای مراجعه و سرویس مایکروویو به ذهنتان برسد نمایندگی آن باشد. تعمیرگاه تخصصی شهاب 24 ساعته و با دو روش پشتیبانی تلفنی و ارسال فرم در سایت آماده پاسخگویی به همشهریان عزیز می باشد. همشهریان عزیز برای تماس با تعمیرگاه تخصصی شهاب می توانند به شماره های قرار داده شده در این صفحه تماس بگیرند.

تعمیر مایکروویو سامسونگ در اهواز با قیمت مناسب

اگر به‌ دنبال این هستید که مایکروویو سامسونگ خود را با کمترین هزینه ممکن تعمیر و سرویس کنید. ما به‌ شما نمایندگی مجاز مایکروویو سامسونگ را معرفی می‌کنیم. زیرا با توجه به‌خدمات انجام شده توسط این مراکز و تمامی امتیازاتی که در اختیار مشتریان‌شان قرار می‌دهند قیمت تعمیر مایکروویو چندان زیاد نخواهد بود.

ملاک های اعتماد به سایت های معتبر تعمیر مایکروویو در اهواز

همشهریان عزیز برای درخواست اینترنتی تعمیر مایکرویو در اهواز باید به سایت های معتبر مراجعه کنند. سایت های معتبر و قابل اعتماد برای تعمیر مایکروویو ویژگی هایی دارند که در ادامه ذکر می شود.

کلام آخر

با توجه به‌ هزینه‌های تعمیر ماکروویو سامسونگ به شما پیشنهاد می‌کنیم که در مرحله اول، هنگام نصب دستگاه از کارشناس ماهر استفاده کنید. در این حین نه تنها از درست نصب شدن و سالم بودن دستگاه اطمینان حاصل نمایید بلکه درباره کارکرد آن نیز اطلاعات کاملی به‌ دست آورید. در صورت بروز هرگونه مشکل با دستگاه مایکروویو سامسونگ به سرعت برای تعمیر آن اقدام کنید.