لوگوی قرمز خدمات شهاب

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در اهواز

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در اهواز

فهرست مطالب

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در اهواز  نیاز به تخصص و تجهیزات ویژه ای دارد. تعمیرگاه تخصصی شهاب با بهره گیری از تجهیزات حرفه ای و تکنسین های با تجربه یکی از بهترین تعمیرگاه ها برای تعمیر جاروبرقی می باشد. چند بار تاکنون برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ خود به‌ تعمیرگاه‌های مختلف مراجعه کرده‌اید؟

آیا مشکلات جاروبرقی شما ناشی از مسائل کوچک مانند قطعی سیم یا شکستن لوله جاروبرقی بوده است؟ یا اینکه سیستم دستگاه شما مشکل دارد؟‌ در صورت خرابی جاروبرقی سامسونگ در اهواز، مراکز مختلفی برای مراجعه وجود دارد. با ما همراه باشید تا با این مراکز بیشتر آشنا شوید.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ در اهواز

با توجه به‌ خاص بودن طراحی جاروبرقی‌های سامسونگ با استیلی زیبا و سیستم داخلی کاملا ظریف و تخصصی، لازم است که در صورت خرابی جاروبرقی سامسونگ، دستگاه خود را به‌ افراد کاردان و مسلط به‌ کارکرد جاروبرقی‌های برند سامسونگ بسپارید. نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ در اهواز شهاب، با بهره گیری از  تعمیرکار خبره و حرفه ای، جاروبرقی‌های سامسونگ در اهواز را با قیمت مناسب و کیفیت بالا تعمیر میکنند. همه تعمیرکاران این مجموعه دارای پروانه کسب و تجربه‌ زیاد در تعمیر جاروبرقی هستند.

تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در اهواز

همان طور که گفته شد جاروبرقی سامسونگ معمولاً دیزاین متفاوت و زیباتری نسبت به ‌برندهای متفرقه جاروبرقی در بازار دارد. ممکن است تعمیر جاروبرقی سامسونگ برای افرادی که از سیستم جاروبرقی‌های مختلف برند سامسونگ آشنایی ندارند کار مشکلی باشد. همشهریان عزیز توجه داشته باشند که برای جلوگیری از تحمل خسارت بیشتر در تعمیر جاروبرقی، حتما تعمیر این وسیله را به افراد حرفه ای بسپارند.

مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی سامسونگ در اهواز

در اهواز مراکز تخصصی و قابل اطمینان برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ وجود دارد. مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی شهاب،  معمولا به‌ علت تمرکز بالا روی جمع کردن رضایت هر چه بیشتر مشتری، سعی در ارائه بهترین خدمات به‌ مشتریان خود دارد. مرکز تخصصی شهاب به دلیل اطمینان از کیفیت کار خود، به همشهریان عزیز ضمانت تعمیر ارائه می دهد. تعمیرگاه تخصصی شهاب با دریافت هزینه خدمات بر اساس اتحادیه، بهترین کیفیت ممکن در تعمیر جاروبرقی سامسونگ را ارائه می دهد.

سرویس و تعمیر جاروبرقی سامسونگ در اهواز

جاروبرقی یکی از وسایل برقی و بسیار کارآمد در طول زندگی روزمره حال حاضر است. با بروز هرگونه مشکلی، کم بوده چیزی در خانه حس می‌شود‌. با پیش پا افتاده‌ترین اتفاقی مانند کم شدن مکش جاروبرقی امکان در بر گرفتن کثیفی و گرد و غبار در خانه شما وجود دارد. از طرفی جاروبرقی سامسونگ با وجود معتبر بودن برند آن، از آسیب‌های فیزیکی و شدید در امان نیست و امکان شکستگی بدنه نیز موجود است.

آشنایی با برنامه‌های جاروبرقی سامسونگ

جاروبرقی سامسونگ دارای چندین درجه مختلف برای توان مکش این دستگاه است و با تنظیم دستگاه روی هر یک از درجات آن می‌توانید گرد و غبار یا اجسام ریز روی زمین را جارو کنید. معمولاً بیشترین مکش جاروبرقی برای جارو کردن پرز‌ها و آشغال‌های ریز روی فرش به‌ کار می‌رود در صورتی که مکش کم قدرت جارو برقی برای گرفتن گرد و غبار از سطوح نازک مانند پرده و… به‌ کار می‌رود.

اجزای تشکیل دهنده جاروبرقی سامسونگ

 • بدنه جاروبرقی سامسونگ
 • لوله جاروبرقی سامسونگ
 • سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ
 • فیلتر جاروبرقی سامسونگ
 • کیسه جاروبرقی سامسونگ
 • خرطومی‌جاروبرقی سامسونگ

نکات ایمنی استفاده از جاروبرقی سامسونگ

 • به‌ این موضوع توجه داشته باشید که جاروبرقی سامسونگ برای جارو کشیدن مایعات و روغن مناسب نیست.
 • از استفاده کردن مداوم از جاروبرقی سامسونگ بپرهیزید.
 • کیسه جاروبرقی را قبل از پر شدن کامل تعویض کنید.
 • فیلتر‌های جاروبرقی را بعد از هر چهار بار استفاده چک کنید.
 • با آسیب هر یک از سیم یا اتصالات جاروبرقی حتماً برای تعمیر دستگاه اقدام کنید.
 • هنگام استفاده از جاروبرقی سامسونگ به‌ شدت از کشیدن سیم دستگاه برای جابه‌جایی جاروبرقی جلوگیری کنید.
 • از هر گونه فشار روی بدنه جاروبرقی سامسونگ جلوگیری کنید و در مدت زمان‌های نزدیک به هم و قبل از پر شدن کامل فیلتر جاروبرقی فیلتر آن را عوض کنید. همچنین ا از جاروبرقی خود در غیر ساعات اوج  مصرف برق استفاده کنید .

روش تخلیه پاکت جاروبرقی سامسونگ

برای تخلیه پاکت جاروبرقی سامسونگ مراحل زیر را انجام دهید:

بعد از باز کردن درب روی جاروبرقی سامسونگ که محل قرار گیری کیسه بوده و کافی است کیسه مربوط به فیلتر را در بیاورید. بعد از خالی کردن آشغال‌های درون آن، با آب و مقداری مایع ظرفشویی کیسه را شسته و آن را خشک کنید.

روش تعویض شلنگ جاروبرقی سامسونگ

برای تعویض شلنگ جاروبرقی سامسونگ مراحل زیر را انجام دهید:

 برای تعویض شلنگ جاروبرقی در صورت پارگی آن، کافی است خرطومی دستگاه را با چرخاندن از جاروبرقی جدا کنید. سپس شلنگ جدید را روی دریچه مخصوص قرار دهید و جهت عقربه‌های ساعت بچرخانید تا فیکس شود.

مشکلات متداول جاروبرقی سامسونگ

جاروبرقی سامسونگ در معرض چندین آسیب عمده است که در ادامه مطلب به مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد.

 • روشن نشدن جاروبرقی
 • کم شدن مکش
 • سر و صدای خیلی زیاد
 • خراب شدن سیم جمع کن
 • دود کردن و سوختن موتور جاروبرقی
 • تعویض فیلترها و خرابی لوله جاروبرقی
 • خرابی کلید‌ها
 • داغ شدن جاروبرقی سامسونگ در حین استفاده
 • قطع یا کنده شدن روکش سیم جاروبرقی

اهمیت تعمیر جاروبرقی سامسونگ اهواز

جاروبرقی سامسونگ بعد از مدت‌های طولانی مصرف و به‌ علت‌های مختلف مانند آسیب‌های فیزیکی یا قوی و ضعیف شدن جریان برق امکان آسیب را دارد. در صورت مشاهده هر گونه مشکل در کارکرد جاروبرقی سامسونگ بهتر است سریعاً به ‌یک تکنسین و متخصص دستگاه‌های برقی مراجعه کنید و به‌ تعمیر این دستگاه بپردازید. تعمیرگاه تخصصی شهاب متشکل از بهترین تعمیرکاران جاروبرقی در اهواز، گزینه مناسبی برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ می باشد

هزینه تعمیر جاروبرقی سامسونگ در اهواز چقدر است؟

با توجه به ‌نوع آسیب جاروبرقی سامسونگ میزان هزینه پرداختی توسط شما مشتریان قابل تغییر است. برای مثال اگر آسیب جاروبرقی سامسونگ در حد عوض کردن لوله جاروبرقی، عوض کردن فیلتر جاروبرقی یا اتصالی سیم برق آن باشد، هزینه تعمیر دستگاه برای هر قسمت متفاوت خواهد بود.

یکی دیگر از فاکتورهای مهم در قیمت جاروبرقی سامسونگ کمیاب بودن یا گرون بودن دستگاه جارو برقی است. اگر قطعه‌ای از جاروبرقی خراب شود و دیگر از آن نوع جاروبرقی در بازار پیدا نشود برای جایگزینی آن باید مبلغی بیشتر از قیمت اصلی آن پرداخت کنید.

شماره تماس نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی سامسونگ در اهواز

نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی سامسونگ در اهواز شهاب، تمامی مناطق اهواز را تحت پوشش خود قرار می‌دهد. برای استفاده از مشاوره رایگان یا رزرو تکنسین برای بازدید از جاروبرقی خود کافی است با شماره‌های مربوطه تماس گرفته یا فرم درخواست خدمات را پر کنید.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در اهواز با قیمت مناسب

مرکز خدماتی شهاب با بهره گیری از بهترین تعمیرکاران جاروبرقی در اهواز، جاروبرقی های همشهریان را با کیفیت بسیار بالا انجام می دهد. همشهریان عزیز با تعمیر جاروبرقی خود در مرکز شهاب می توانند تا سال ها بدون نگرانی از جارو برقی خود استفاده کنند. تعمیرگاه شهاب برای خدمات و تعمیرات خود ضمانت نامه کتبی به مشتریان ارائه می دهد. در کنار کیفیت بالای خدمات شهاب، قیمت مناسب تعمیر جاروبرقی نیز منجر به جلب رضایت همشهریان شده است. تمامی خدمات شهاب با قیمت اتحادیه و به صورت منصفانه می باشند.

مزیت نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی سامسونگ در اهواز

تعمیرگاه تخصصی شهاب علاوه بر ارائه خدمات آزاد به همشهریان عزیز، خدمات پس از فروش و تعمیرات جاروبرقی سامسونگ را نیز برای همشهریان انجام می دهد. تمام قطعات استفاده شده در نمایندگی جاروبرقی سامسونگ کاملا اصل بوده و قیمت آن بر اساس تعرفه شرکت گرفته می شود.

کلام آخر

به‌ علت امکان خرابی بیشتر جاروبرقی سامسونگ با به تاخیر انداختن تعمیر آن، بهتر است ابتدا با مجموعه‌های تعمیر مختلف جاروبرقی آشنا شوید. در صورت مشاهده هر گونه خرابی به‌ سرعت برای تعمیر آن اقدام کنید. برای انجام این امر شما می‌توانید با نمایندگی سامسونگ در اهواز ارتباط برقرار کرده و دستگاه خود را به آن‌ها بسپارید.