لوگوی قرمز خدمات شهاب

تعمیر تلویزیون شهاب در اهواز

فهرست مطالب

تعمیر تلویزیون شهاب در اهواز با توجه به تکنولوژی ها و قطعاتی که در تلویزیون به کار رفته است، کاری تخصصی بوده و نیاز به تجهیزات ویژه ای دارد. تعمیر نلویزیون توسط افراد نابلد و بی تجربه، علاوه بر اتلاف هزینه، ممکن است خسارات سنگینی به تلویزیون وارد کند. آشنایی با ویژگی های تلویزیون شهاب و امکانات آن، به همشهریان عزیز در انتخاب بهترین تعمیرکار تلویزیون در اهواز کمک خواهد کرد.

تلویزیون برند شهاب

شرکت لوازم خانگی شهاب یکی از قدیمی ترین برند های ایرانی تولید کننده لوازم خانگی می باشد. شرکت شهاب که فعالیت خود را از سال 1324 آغاز کرده است، در طی 74 سال توانسته با تولید انواع لوازم خانگی باکیفیت، جایگاه مهمی را در بازار ایران کسب کند. تلویزیون های شهاب در کنار طراحی جذاب و منحصر به فرد خود،بدنه ای فلزی و مقاوم نیز دارند.

تکنولوژی های به کار رفته در تلویزیون های شهاب نیز از مزیت های این برند می باشد که توانسته اعتماد و رضایت مردم را جلب کند. پشتیبانی از فناوری های FUIHD و 4K  و همچنین سیستم صوت بسیار قوی نیز از ویژگی های شهاب می باشد. قیمت به صرفه و خدمات پس از فروش فعال نیز از مزیت های تلویزیون شهاب شمرده می شود.

روش صحیح نگهداری از تلویزیون های برند شهاب

نگهداری صحیح از تلویزیون، بهترین راه برای کاهش احتمال خرابی و تعمیر تلویزون می باشد. همشهریان عزیز در صورت رعایت دستورات نگهداری از تلویزیون می توانند تا سال ها بدون نیاز به تعمیر تلویزیون از آن استفاده کنند. روش های صحیح نگهداری از تلویزون شهاب عبارت اند از:

 

خاموش کردن تلویزیون درصورت عدم استفاده: میانگین عمر مفید تلویزیون تقریبا 65 هزار ساعت است. استفاده مداوم و بدون وقفه از تلویزیون، این زمان را به سرعت گذرانده و تلویزیون را دچار تعمیر می کند. همشهریان برای جلوگیری از خرابی و تعمیر نلویزیون، در مواقعی که از تلویزیون استفاده ندارند، آن را خاموش کنند.

استفاده از محافظ تلویزیون: نوسانات برق سهم عمده ای در خرابی و تعمیر تلویزیون را دارد. همشهریان عزیز برای افزایش عمر تلویزون خود حتما از محافظ تلویزیون استفاده کنند.

تنظیم روشنایی تصویر: روشنایی بالای تصویر تلویزیون باعث کاهش عمر و خرابی تلویزیون می شود. همشهریان عزیز با تنظیم روشنای تصویر تلویزیون، عمر مفید دستگاه را افزایش دهند.

تنظیم کنتراست تلویزیون: تنظیم کنتراست تلویزیون نیز نقش مهمی در بالا رفتن عمر تلویزیون دارد. همشهریان در ساعات مختلف روز،کنتراست تلویزیون خود را بر اساس نیاز آن ساعت تنظیم کنند

فضای مناسب و همراه با تهویه: قرار دادن تلویزیون در فضای محدود و بدون تهویه، عمر دستگاه را کاهش داده و آن را خراب می کند. فضاهای تنگ، مرطوب، گرم و بیش از اندازه سرد همچنین باعث کاهش کیفیت و عملکرد تلویزیون می شود.

نبود ابزار تیز اطراف تلویزیون: نگه داشتن لوازم تیز و برنده اطراف تلویزیون، احتمال ضربه خوردن و شکستگی پنل را افزایش داده و تلویزیون را در معرض سوختگی پیکسل ها قرار می دهد.

گردگیری مداوم تلویزیون: گردوخاک یکی از عوامل اسیب زننده به تلویزیون می باشد. نفوذ گردوخاک به درون تلویزیون باعث اختلال در عملکرد قطعات تلویزیون می شود. همشهریان عزیز برای گردگیری تلویزیون، ابتدا محلول مخصوص را بر روی دستمال مناسب  تلویزیون اسپری کرده و سپس تلویزیون خود را تمیز کنند.

 

تعمیر تلویزیون شهاب توسط مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون شهاب در اهواز

مراجعه به مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون شهاب برای تعمیر تلویزیون نیز یکی از راه های افزایش طول عمر و نگهداری از تلویزیون می باشد. تعمیر تلویزیون توسط افراد نابلد و کم تجربه، باعث آسیب بیشتر به تلویزیون و کاهش عمر آن می شود. همشهریان عزیز برای تعمیر تخصصی تلویزیون شهاب خود می توانند به مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون شهاب در اهواز مراجعه کنند.

مشکلات شایع تلویزیون برند شهاب

در ادامه مطلب به چند نمونه از مشکلات شایع تلویزیون شهاب اشاره و علت احتمالی آن ها را نیز معرفی می کنیم. همشهریان عزیز در صورتی که به دنبال کسب مشاوره برای کشف ایراد تلویزیون شهاب خود می باشند، می توانند با تعمیرگاه تخصصی تعمیر تلویزیون شهاب تماس گرفته و از مشاوره رایگان متخصصین شهاب استفاده کنند. 

علت خاموش و روشن شدن تلویزیون شهاب

 خاموش و روشن شدن ناگهانی تلویزیون شهاب ممکن است به دلیل خرابی برد پاور باشد. نمایندگی تعمیرات تلویزیون در اهواز شهاب، با تعمیر تخصصی برد پاور تلویزیون، مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون را به صورت دائمی برطرف می کند.

چرا تلویزیون شهاب دیر روشن می شود

 این ایراد که معمولا  بعد از سال ها استفاده از تلویزیون شهاب ممکن است اتفاق بیافتد، به دلیل خرابی برد پاور ایجاد می شود. در این حالت تلویزیون ابتدا چشمک زده و سپس بعد از مدتی روشن می شود. با مرور زمان و در صورت عدم تعمیر برد پاور، تلویزیون به صورت کامل از کار می افتد.

علت خاموشی یا تاریک شدن تصویر تلویزیون شهاب چیست

 دلیل خاموشی یا تاریک شدن تلویزیون شهاب ، خرابی بک لایت تلویزیون می باشد. هشهریان با مراجعه به تعمیرگاه تخصصی شهاب می توانند بک لایت تلویزیون خود را با قیمت مناسب تعویض کنند.

چرا تلویزیون شهاب در حالت استند بای مانده و خارج نمی شود

 تکنسین تعمیر تلویزیون در اهواز (مجموعه خدمات شهاب) ابتدا با بررسی برد پاور، از رساندن ولتاژ کافی به قطعات تلویزیون مطمئن می شود. پس از بررسی برد پاور، تکنسین مین برد تلویزیون شهاب را بررسی و علت را متوجه می شود.

چرا تلویزیون شهاب صدا دارد اما تصویر ندارد

 در این شرایط، بک لایت تلویزیون شهاب ایراد پیدا کرده و نیازمند تعمیر است. تعمیرگاه تخصصی تعمیر تلویزیون شهاب در اهواز با استفاده از تجهیزات مدرن، بک لایت تلویزیون های شهاب را در اسرع وقت و با قیمت مناسب تعویض می کند.

تلویزیون شهاب تصویر دارد اما صدا ندارد

 تعمیرکار تلویزیون در اهواز مجموعه خدمات شهاب پس از بررسی بلند گوهای تلویزیون، مین برد های تلویزیون را بررسی و تعمیر می کند.

تعمیر تلویزیون شهاب در اهواز

تعمیرات تلویزیون شهاب اهواز یک کار تخصصی است که نیازمند تجربه و تجهیزات ویژه ای می باشد. مرکز تعمیر تلویزیون شهاب در اهواز با بکارگیری تکنسین های خبره و باتجربه، تعمیرات انواع تلویزیون را با قیمت مناسب و کیفیت بالا انجام می دهد. تجهیزات مدرن تعمیرگاه شهاب، کیفیت تعمیر انواع تلویزیون را بسیار بالا برده و طول عمر تلویزیون را افزایش می دهد.

مزیت های تعمیرات تخصصی تلویزیون شهاب در اهواز

مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون شهاب در اهواز طی سال ها فعالیت مستمر توانسته اعتماد و رضایت همشهریان عزیز را جلب کند. تعمیرگاه شهاب با سرلوحه قرار دادن رضایت مشتری در خدمات خود، کیفیت و قیمت مناسبی را برای خدمات خود ارائه می دهد. قطعات استفاده شده در تعمیرگاه شهاب تماما اصل و شرکتی بوده و با قیمت بسیار مناسب عرضه می شوند.

از آنجا که تعمیرکار تلویزیون شهاب در اهواز در تلاش است که همشهریان عزیز کمتر متحمل هزینه های رفت و آمد شوند، در وهله اول با استفاده از متخصصین خبره به صورت تلفنی به همشهریان مشاوره رایگان می دهند. در صورتی که مشکل تلویزیون جزئی باشد، همشهریان می توانندبدون مراجعه به تعمیرگاه شهاب و با مشاوره رایگان متخصصین شهاب، خود مشکل تلویزیون را برطرف کنند.

نمایندگی تعمیر تلویزیون شهاب در اهواز

تعمیرگاه تخصصی شهاب علاوه بر ارائه خمات آزاد به همشهریان عزیز، نمایندگی تعمیرات تلویزیون های شهاب را نیز در اختیار دارد. همشهریان عزیز برای انجام خدمات تعمیراتی در مدت زمان گارانتی، می توانند به تعمیرگاه شهاب مراجعه کنند. تعمیرگاه تخصصی شهاب علاوه بر کسب نمایندگی تعمیر تلویزیون شهاب اهواز، نمایندگی سایر برند های معتبر تولید کننده تلویزیون مثل: سامسونگ، ال جی، اسنوا، سونی، هایسنس، پارس، پاناسونیک و امپریال در اهواز را نیز در اختیار دارد. تمیرگاه تخصصی شهاب تمامی خدمات پس از فروش تلویزیون های شهاب را برای همشهریان عزیز انجام می دهد.

تعمیر تلویزیون شهاب در اهواز با قیمت

برای مشخص شدن هزینه تعمیر تلویزیون شهاب در اهواز، در وهله اول تعمیر کاران مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون شهاب در اهواز، با بررسی تلویزیون همشهریان عزیز، ایراد تلویزیون را پیدا کرده و هزینه تعمیر آن را براورد خواهند کرد. تعمیرگاه تخصصی شهاب با رعایت اصل مشتری مداری ضمن حفظ کیفیت خدمات خود،  هزینه تعمیر را براساس قیمت اتحادیه و کاملا منصفانه از مشتریان دریافت می کند.

آدرس نمایندگی تعمیر تلویزیون شهاب در اهواز

همشهریان عزیز برای انجام تعمیرات تخصصی تلویزیون شهاب و سایر برندها می توانند به مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون شهاب در اهواز به آدرس: خیابان امام شرقی نبش خیابان گندمی تعمیرگاه شهاب مراجعه کنند. همکاران ما در ساعات اداری به صورت حضوری و در ساعات مختلف به صورت تلفنی آماده راهنمایی و مشاوره همشهریان عزیز می باشند.

تلفن تعمیرگاه تلویزیون شهاب در اهواز

همشهریان عزیز برای درخواست مشاوره رایگان و درخواست خدمات تعمیر تلویزیون شهاب، علاوه بر تکمیل فرم درخواست تعمیر می توانند با متخصصین شهاب تماس بگیرند. شماره های پشتیبانی و مشاوره رایگان شهاب در سایت قرار داده شده و مشتریان برای دریافت مشاوره می توانند با آنها تماس برقرار کنند.

کلام آخر

تعمیرات تلویزیون شهاب کاری تخصصی بوده و نیازمند دقت، تجربه و تجهیزات ویژه ای می باشد. مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون شهاب در اهواز یکی از بهترین تعمیرگاه های تلویزیون در اهواز می باشد. تعمیرگاه شهاب با استفاده از تعمیرکاران حرفه ای و تجهیزات مدرن، طی سال ها فعالیت توانسته رضایت مشتریان عزیز را کسب کند. مکز تخصصی شهاب با کسب نمایندگی تعمیرات برند های معتبر تلویزیون، خدمات پس از فروش را به همشهریان عزیز ارائه می دهد.