لوگوی قرمز خدمات شهاب

تعمیر مایکروفر شارپ در اهواز

فهرست مطالب

مایکروفر شارپ برندی محبوب و پرفروش است. با وجود کارکرد عالی گاهی ممکن است دچار مشکلاتی کوچک شود، که مرکز شهاب به راحتی آن را حل می‌کند. بنابراین اگر شما نیز یکی از دارندگان مایکروفر شارپ در اهواز هستید و به علت مشکلات پیش آمده برای مایکروفر شارپ نمی‌توانید از آن استفاده کنید؛ نگران نباشید. مرکز خدمات شهاب با بهترین و مجرب‌ترین تکنسین‌ها آماده خدمات رسانی به همشهریان اهوازی است.

تعمیرات تخصصی مایکروفر شارپ در اهواز

مجموعه تعمیرات تخصصی شهاب در زمینه مایکروفر شارپ، با پشتیبانی و پاسخگویی شبانه روزی، آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان اهوازی است. تضمین کار، حسن انجام خدمت، حضور سریع در محل و… همگی نشان از تعهد و حرفه‌ای بودن تیم شهاب دارد. تکنسین‌های مجرب و حرفه‌ای، با به‌روزترین دانش دنیا درباره مایکروفر شارپ، به راحتی و در کم‌ترین زمان کار تعمیرات و خدمات رسانی به همشهریان اهوازی را انجام می‌دهند.

تعمیرات مایکروفر شارپ در اهواز

بهترین و تخصصی ترین مرکز تعمیر مایکروفر شارپ در اهواز، مجموعه شهاب است. ضمانت کردن همه جانبه تعمیرات به مدت 90 روز از سمت تیم خدماتی شهاب، بهترین و بارزترین دلیل برای انتخاب تیم شهاب توسط همشهریان اهوازی است. تضمین کاری مجموعه تخصصی شهاب در زمینه تعمیر مایکروفر شارپ به مشتری اطمینان خاطر می‌دهد، تا با خیالی راحت کار تعمیر مایکروفر شارپ خود را به آن‌ها بسپارند.

سرویس و تعمیر مایکروفر شارپ در اهواز

همه وسایل برقی آشپزخانه به صورت دوره‌ای نیازمند سرویس هستند. مایکروفر به علت کاربرد زیاد هر 6 ماه یا 1 سال یک‌بار نیازمند سرویس است تا دچار خرابی جدی نشود. سرویس کردن مقطعی مایکروفر شارپ باعث دیر خراب شدن دستگاه می‌شود. اگر ساکن اهواز هستید، بهترین مرکز برای تعمیر و سرویس دوره‌ای مایکروفر شارپ شما مجموعه شهاب است. حتماً به مشکلات و تایم سرویس دقیق مایکروفر خود توجه کنید. در هر ساعت و هر روزی که نیاز به سرویس داشتید تنها با یک تماس به تیم شهاب، خیلی سریع کار خود را راه بیندازید.

مشکلات رایج مایکروفر شارپ

شاید پیش آمده باشد که با مشکلات مختلفی از جانب مایکروفر شارپ مواجه شوید. دانستن اینکه این مشکلات چگونه رخ داده‌اند یا علت آن‌ها چیست می‌تواند بسیار کمک کننده باشد. بنابراین بهتر است مشکلاتی که نسبتاً رایج‌تر هستند را بدانید. مشکلات رایج مایکروفر شارپ به شرح زیر هستند:

گرم نشدن غذا: یکی از مشکلات رایج مایکروفر شارپ گرم نکردن غذا است. معمولا اختلال در لامپ، برد، دیود، خازن باعث به وجود آمدن این مشکل می‌شود.

نچرخیدن ظرف در مایکروفر: هر گاه موتور صفحه گردون کف مایکروفر نیازمند تعویض باشد، با مشکل نچرخیدن ظرف در مایکروفر شارپ مواجه خواهید شد.

جرقه زدن مایکروفر: هنگامی که اختلال لامپ مگنتران اتفاق افتاد، مایکروفر دچار جرقه می‌شود. قرار دادن فلزات در دستگاه سبب تحقق این امر شده و دستگاه شما نیاز به تعویض صفحه میکا از دارد.

روشن نشدن مایکروفر: هنگامی که برد دستگاه مشکل داشته باشد و به خوبی فرمان ندهد، این مشکل ایجاد خواهد شد.

کارنکردن کلیدهای مایکروفر: جهت برطرف کردن مشکل کارنکردن کلیدهای مایکروفر می‌بایست برد دستگاه را تعویض کنید.

ماندن غذا در مایکروفر و باز نشدن درب دستگاه: هر گاه  میکروسوئیچ درب دستگاه دچار مشکل شود و نیاز به تعمیر داشته باشد این مشکل بروز پیدا می‌کند.

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر شارپ در اهواز

شهاب مرکز تخصصی تعمیرات انواع مایکروفر شارپ در شهر اهواز و حتی استان خوزستان، همیشه و در 24 ساعت آماده ارائه بهترین خدمات به همشهری‌ها و هم استانی‌های عزیز است. نکته قابل تامل در رابطه با خدمات بی‌نظیر مجموعه شهاب، حضور به موقع و همچنین پاسخگویی تلفنی آن است.

از آنجایی که مایکروفر شارپ یکی از پرکاربردترین لوازم مورد استفاده در منزل و حتی محل کار بوده که برای خرابی و سرویس‌های دوره‌ای باید بهترین و متخصص‌ترین تکنسین‌ها را انتخاب کنیم. تیم شهاب با ارائه بهترین خدمات و حرفه‌ای‌ترین  تکنسین‌ها، سرویس و تعمیر صفر تا صد مایکروفر شارپ را به عهده می‌گیرند.

تخصصی ترین مرکز تعمیر مایکروفر شارپ در اهواز

یکی از مراکزی که به طور حرفه‌ای و تخصصی کار تعمیرات انواع مایکروفر شارپ را در سطح اهواز انجام می‌دهد، مجموعه شهاب است. سابقه طولانی مدت مجموعه شهاب در تعمیر مایکروفر، اطمینان دهنده یک کار خوب و با کیفیت برای مشتری هستخواهد بود هر زمان که مایکروفر شارپ شما دچار هرگونه مشکلی شد، بدون معطلی با تیم شهاب تماس گرفته تا در کم‌ترین زمان و با بهترین قیمت، باکیفیت‌ترین کار را بدون خطا برای شما انجام دهند.

ارورهای مایکروفر شارپ

گاهی ممکن است با خطاها و ارورهای مختلف از طرف مایکروفر شارپ مواجه شوید. هر کدام از این خطاها نشان‌دهنده یک مشکل بوده و جهت بررسی و رفع آن‌ها می‌بایست با یک تعمیرکار حرفه‌ای تماس حاصل کنید. ارورهای مایکروفر شارپ به شرح زیر هستند:

ارور EE1: خراب شدن مگنترون شما را با این ارور مواجه خواهد کرد.

ارور  EE2و EE3: برخی از مدل‌های مایکروفر این برند با نشان دادن ارورهای  EE2و EE3، خرابی مگنترون را بیان می‌کنند.

ارور EE4 و EE5: نوسان در ولتاژ ورودی سبب نمایش این دو ارور می‌شود. البته ولتاژ خروجی ترانس و مدار داخلی دستگاه نیز می‌بایست مورد بررسی قرار گیرد.

ارور EE6، EE10 وEE16 : خرابی و اشکال در سنسور دما باعث نمایش این سه ارور خواهد شد.

ارور EE7: در صورت نمایش این ارور ابتدا ترمیستور را بررسی کنید. اگر مشکل از ترمیستور نباشد می‌بایست برد دستگاه مورد بررسی قرار گیرد.

ارور EE8: دلیل بروز این کد خطا مشکل در برد الکتریکی است.

ارور EE9: هرگاه زمان پخت غذا بیش از اندازه تنظیم شده باشد این ارور نمایان خواهد شد.

ارور EE0: در هنگام مشاهده این ارور باید موتور فن را بررسی کنید. در صورتی که ایراد از این قطعه نباشد؛ برد دستگاه را چک نمایید.

ارور EE17: هر گاه دمای مگنترون بیش از حد مجاز شود، این ارور نیز خرابی آن را هشدار می‌دهد. خرابی ترمیستور نیز می‌تواند باعث نمایش این ارور شود. در صورت سالم بودن هر دو قطعه برد الکتریکی را بررسی نمایید.

ارورهای R-24GT،R-25GT ،R-23GT: نوسان در ولتاژ ورودی شما را با این سه خطا مواجه می‌کند.

تعمیر مایکروفر شارپ در اهواز با قیمت مناسب

همیشه در زمان تعمیر یا سرویس مایکروفر شارپ، به علت خرابی یا نوع سرویس توجه کنید تا متحمل هزینه بیشتری نشوید. در کل هزینه تعمیر مایکروفر شارپ خیلی بالا نیست و در اکثر مواقع هزینه‌ای ثابت دارند. البته پرداخت هزینه بستگی به این دارد که، قطعاتی که خراب شده‌اند را خودتان خریداری کرده‌اید یا تکنسین و مجموعه خدماتی آن‌ها را تهیه کرده‌اند.

اگر قطعات را خودتان تهیه کنید، تنها باید هزینه دستمزد تکنسین را متحمل شوید. تیم شهاب با تهیه بهترین و اصلی‌ترین قطعات مایکروفر شارپ علاوه‌بر اینکه، یک قطعه اصلی را با یک قطعه اصلی دیگر جایگزین می‌کنید، هزینه خیلی کمتری هم بابت همه این‌ها دریافت می‌کند و تضمین کیفیت و قیمت هم دارد.

نمایندگی مجاز تعمیر مایکروفر شارپ در اهواز

اگر مایکروفر شارپ شما دچار هرگونه مشکلی شد، بهتر است به یک نمایندگی مجاز خدمات تعمیراتی مایکروفر شارپ در اهواز مراجعه کنید. مجموعه شهاب مجازترین مرکز تعمیر مایکروفر شارپ در اهواز است که با تکنسینی مجرب و کاربلد و همچنین ارائه خدمات تعمیری در محل و مرکز و به خصوص ضمانت 90 روزه خدمات، رفاه حال مشتریان اهوازی را فراهم خواهد کرد.

کلام آخر

مایکروفر شارپ همانند دیگر لوازم آشپزخانه برقی، نیازمند تعمیر و سرویس است. با انتخاب یک مرکز تعمیراتی خوب با تکنسین‌هایی مجرب و عالی، می‌توانید با سرویس‌های دوره‌ای از خرابی جدی مایکروفر جلوگیری کنید. همچنین با تعمیری خوب از خرابی مجدد دستگاه خودداری نمایید. بهترین گزینه برای یک انتخاب خوب مرکز تعمیراتی شهاب است. مجموعه شهاب در اهواز، با تکنسین‌هایی کاربلد و ضمانت خدمات دهی می‌تواند انتخابی عالی و بی‌نظیر باشد.