لوگوی قرمز خدمات شهاب

تعمیر تلویزیون اسنوا در اهواز

تعمیر تلویزیون اسنوا در اهواز

فهرست مطالب

تعمیر تلویزیون اسنوا در اهواز توسط تکنسین های متخصص تعمیرگاه شهاب انجام می شود. تلویزیون اسنوا یک تلویزیون باکیفیت ایرانی است که با تکنولوژی پیشرفته و به روز،  توانسته اعتماد خانواد های ایرانی را جلب کند. در این مطلب ضمن بررسی تلویزیون اسنوا، ویژگی ها، نحوه نگهداری و تعمیر تلویزیون اسنوا را نیز برسی می کنیم.

تاریخچه تلویزیون

تلویزیون در مسیر اختراع خود مسیر پرفراز و نشیبی را طی کرده است. تلویزیون اولین بار در سال 1925 توسط جان لوجی برد اختراع شد. برد بعد از سال ها تلاش توانست اولین بار تصاویر را از طریق کابل منتقل کند. سال ها پس از آقای برد، دکتر الکساندرسن تلویزیون قبلی را گسترش داد و اولین تلویزیون خانگی را اختراع کرد. در مسیر اختراع تا پیشرفت تلویزیون، اوایل 1940 سال ورود تلویزیون به خانه ها بود.

تلویزیون در آن سال ها یک کالای لوکس و مخصوص افراد متمول شمرده می شد. از آن سال تا الان که در سال 2022 هستیم، تلویزیون ها با پیشرفت خارق العاده از جعبه کوچک و سنگین، تبدیل به صفحه های باریک و بزرگ شده اند. تلویزیون همچنین از کالای لوکس و تجملاتی در سال هاب 1940، به کالای اساسی و ضروری برای هر خانه تبدیل شده است. همزمان با پیشرفت تکنولوژی تلویزیون و همه گیر شدن آن، نیاز به تعمیر و سرویس تلویزیون نیز روز به روز احساس شد.

به همین دلیل تعمیرگاه های تخصصی تعمیر تلویزون نیز همراه با تلویزیون در سراسر شهرها گسترش یافت. در اهواز تعمیرات تخصصی تلویزیون اسنوا شهاب یکی از بهترین تعمیرگاه های تلویزیون در اهواز می باشد که همشهریان در صورت نیاز به تعمیر می توانند به آن مراجعه کنند.

انواع تلویزیون از ابتدا تا الان

تلویزیون مکانیکی : اولین نوع تلویزیون که توسط آقای برد ساخته شد تلویزیون مکانیکی بود. این تلویزیون ها با دیسک های چرخان کار  کرده و تصویر را در مکان کاملا تاریک به نمایش می گذاشتند. در این روش با تمرکز نور به وسیله لنز بر روی دیسک، تصاویر پخش می شدند. تکنولوژی تلویزیون های مکانیکی  بسیار ساده بود.

تلویزیون های الکتریکی : در سال 1927 نسل جدیدی از تلویزیون ها اختراع شدند. فارنسورث در سن 21 سالگی موفق شد تصاویر را تبدیل به کد کرده و به کمک امواج رادیویی آنها را ارسال کند. اولین تصویر ارسالی فارنسورث، عکس دلار بود.

تلویزیون های الکترونیکی CRT : تلویزیون های الکترونیکی CRT نسل جدیدی از تلویزیون های الکترونیکی می باشند که به وسیله لامپ پرتوی کاتدی و اتدها کار می کرد. لامپ به وسیله جریان الکتریکی، پیکسل ها را بر روی صفحه نمایش نشان می داد.

تلویزیون های رنگی : سال 1953 اولین سالی بود که بشر قادر به دیدن تصاویر رنگی در تلویزیون شد. این اتفاق جهش بسیار زیادی در صنعت تصویر به وجود آورد و تلویزیون ها را با مردم بیشتر مانوس کرد. در سال 1972 تمام شبکه های آمریکایی رنگی شدند.

تلویزیون های LCD : تلویزیون های LCD با تکنولوژی پیشرفته در آن زمان، به سرعت  جای تلویزیون های جعبه ای را در خانه ها گرفتند. تلویزون های LCD به وسیله کریستال مایع، تصاویر شفاف و زیبایی را به نمایش می گذاشتند. تلویزیون های LED نسل بسیار قدرتمند تلویزیون بودند که از تکنولوژی نورافشانی LED برای پخش تصاویر استفاده می کردند.

تلویزیون های OLED : نسل جدید تلویزون ها اموزه در بازار تلویزیون های OLED می باشد. این تلویزیون ها با وضوح تصویر بسیار بالا، جشم هر بیننده ای را خیره می کنند.

تلویزیون های QLED : بالاترین تکنولوژی تلویزیون در جهان، مختص به تلویزیون های QLED می باشند. این تلویزیون ها باکیفیت تصویر بسیار بالا قادر به پخش بیش از 1 میلیارد رنگ می باشند.

تکنولوژی پیشرفته امروز تلویزیون ها، آنها را بسیار حساس و آسیب پذیر هم کرده است. همشهریان برای هرگونه تعمیر باید به تعمیرکار حرفه ای و کاربلد مراجعه کنند. تعمیرات تخصصی تلویزیون شهاب یکی از تعمیرگاه های تخصصی تلویزیون می باشد که تعمیرات انواع تلویزیون را به صورت تخصصی انجام می دهد.

تلویزیون های اسنوا در اهواز

اسنوا (Snowa) یکی از بهترین برند های تولید کننده لوازم خانگی در ایران می باشد. اسنوا که کار خود را از سال 1385 آغاز کرد، با تولید انواع لوازم خانگی با تکنولوژی پیشرفته، توانست به سرعت در بازار با برند های معروف دنیا رقابت کند. تلویزیون اسنوا یکی از محصولات باکیفیت برند اسنوا می باشد که جایگاه ویژه ای در بازار ایران دارد. اسنوا در حال حاظر با ارائه تلویزیون های HD، FUIIHD و 4K در ابعاد 32، 43، 49، 50 و 55 اینچ در بازار فعالیت می کند.

. تکنولوژی تلویزیون های اسنوا بسیار پیشرفته بوده و قابل رقابت با برند های خارجی می باشد. ظرافت و نازکی تلویزیون های اسنوا، آنها را بسیار حساس و آسیب پذیر کرده است. همشهریان عزیز برای آسیب ندیدن تلویزیون اسنوا باید به دقت دستورات نگهداری از تلویزیون اسنوا را مطالعه و رعایت کنند. در صورتی که همشهریان عزیز نیاز به تعمیر تلویزیون اسنوا داشتند، برای انجام تعمیر تخصصی باید به مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون اسنوا در اهواز مراجعه کنند.

نکات ضروری جهت نگهداری و افزایش طول عمر تلویزیون اسنوا در اهواز

نگهداری صحیح واصولی از تلویزیون اسنوا، احتمال خرابی تلویزیون را کاهش داده و عمر مفید آن را افزایش می دهد. در ادامه نکات ضروری نگهداری از تلویزیون اسنوا را معرفی می کنیم.

ایرادات و مشکلات رایج تلویزیون اسنوا در اهواز​

ایرادات و مشکلات رایج تلویزیون اسنوا در اهواز

تلویزیون اسنوا نیز مانند هر تلویزیون دیگر، ممکن است دچار ایراد و اشکال شود. بعضی از ایرادات جزئی بوده و توسط خود فرد قابل اصلاح می باشند. بعضی دیگر از ایرادات نیز تخصصی بوده و برای تعمیر تلویزیون اسنوا در اهواز باید به نمایندگی تعمیر تلویزیون اسنوا در اهواز مراجعه کرد. شایع ترین مشکلات احتمالی برای تلویزیون اسنوا عبارت اند از:  خاموش شدن ناگهانی تلویزیون، آب خوردگی پنل و سوختگی پیکسل تلویزیون که در ادامه به صورت مفصل آن ها را بررسی خواهیم کرد.

دلیل خاموش شدن ناگهانی تلویزیون اسنوا

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون اسنوا می تواند دلایل مختلفی داشته باشد، اما یکی از مهمترین علت های خاموش شدن ناگهانی تلویزیون اسنوا، خرابی مین برد تلویزیون است. همچنین اختلال در پاور تلویزیون نیز می تواند باعث خاموشی ناگهانی تلویزیون شود. برای بررسی دقیق تر، همشهریان می توانند به مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون شهاب مراجعه کنند.

در صورت آب خوردگی پنل تلویزیون چه کار کنیم

پنل تلویزیون حساس ترین بخش تلویزیون اسنوا و سایر تلویزیون ها می باشد. نفوذ رطوبت ولو در حدکم به درون پنل می تواند خسارات سنگینی را ایجاد کند. در صورتی که پنل تلویزیون  دچار اب خوردگی شود، تلویزیون را از برق جدا کرده و در اسرع وقت به نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون اسنوا در اهواز مراجعه کنید. در صورت قابل تعمیر بودن پنل، پنل را تعمیر کرده و در غیر این صورت باید پنل کاملا عوض شود.

آیا سوختگی پیکسل تلویزیون اسنوا شامل گارانتی می شود

سوختگی پیکسل تلویزیون اسنوا یکی از مشکلات رایج تلویزیون اسنوا می باشد. سوختگی پیکسل می تواند بر اثر عوامل مختلفی مثل: برخورد شی تیز به پنل اتفاق بیافتد. در صورتی که سوختگی پیکسل تا 3 عدد باشد، گارانتی تلویزیون سنوا تعمیر آن را برعهده گرفته و نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون اسنوا در اهواز تعمیرات را انجام می دهد. در صورتی که بیش از 3 پیکسل سوخته یاشد، تلویزیون از گارانتی خارج شده و شخص باید برد اصلی را تعویض کند.

آدرس نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در اهواز

تعمیر تلویزیون اسنوا در اهواز

تعمیر تلویزیون اسنوا در اهواز امری کاملا تخصصی بوده و نیاز به تجربه و تجهیزات ویژه دارد. انجام تعمیرات تلویزیون اسنوا توسط افراد نابلد علاوه بر  تحمیل خسارت بیشتر به تلویزیون، تلویزیون اسنوا را از شرایط گارانتی خارج می کند. تعمیرات تخصصی تلویزیون شهاب با بهره گیری از نیروهای خبره، باتجربه و کار بلد، تعمیرات تلویزیون اسنوا در اهواز را با مناسبت ترین قیمت انجام می دهند.

نمایندگی رسمی و مجاز تعمیر تلویزیون اسنوا در اهواز

نمایندگی تعمیر تلویزیون اسنوا در اهواز شهاب، به عنوان نمایندگی تعمیرات تلویزیون اسنوا، تمام خدمات پس از فروش را برای همشهریان عزیز انجام می دهد.تعمیرگاه شهاب علاوه بر خدمات پس از فروش، تعمیرات تخصصی تلویزیون اسنوا را به صورت آزاد و با قیمت اتحادیه نیز انجام می دهد.

آدرس نمایندگی تعمیر تلویزیون اسنوا

همشهریان عزیز جهت تعمیرات تخصصی تلویزیون اسنوا در اهواز می توانند به مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون اسنوا در اهواز شهاب به آدرس: خیابان امام شرقی نبش گندمی مراجعه کنند. مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون شهاب، با بهره گیری از بهترین تعمیرکار تلویزیون اسنوا در اهواز، تعمیرات انواع تلویزیون های اسنوا در اهواز را انجام می دهد.

مزایای مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون اسنوا در اهواز شهاب

کلام آخر

تلویزیون اسنوا یکی از محبوب ترین تلویزیون های ایرانی می باشد. تکنولوژی بالا و ظرفت تلویزیون های اسنوا آنها را بسیار آسیب پذیر کرده است. رعایت کردن دستورات نگهداری از تلویزیون اسنوا، باعث افزایش طول عمر تلویزیون شده و احتمال خرابی آن را کاهش می دهد. در این مطلب ضمن بررسی تلویزیون اسنوا، ویژگی ها، نحوه نگهداری، اشکالات رایج و تعمیر تلویزیون اسنوا را نیز معرفی کردیم.