لوگوی قرمز خدمات شهاب

تعمیر سولاردام ال جی در اهواز

فهرست مطالب

با پیشرفت تکنولوژی این روزها، مردم برای پخت‌ و پز غذا روش‌های متفاوتی را مقابل خود دارند. لوازم ‌خانگی‌های جدید به آشپزها این امکان را می‌دهند تا غذای مورد علاقه خود را بدون دردسر پخته و سرو کنند. یکی از این لوازم خانگی‌ها سولاردام ال جی بوده که توانسته بین مصرف‌کنندگان محبوبیت بسیاری کسب کند. این دستگاه نیز مانند مابقی لوازم دچار ایرادهایی شده که در این صورت تعمیر آن امری ضروری خواهد بود. تخصصی‌ترین مرکز تعمیر سولاردام ال جی در اهواز با سوابق درخشان می‌توانند تمامی اختلالات این دستگاه را شناسایی و برطرف نماید.

تفاوت سولاردام و ماکروویو ال جی

روش پخت مواد غذایی در ماکروویوها با سولاردام‌ها متفاوت است. قطعات تشکیل‌دهنده ماکروویو شامل یک دستگاه مگنترون بوده که توانایی ایجاد امواج را تا فرکانس 2450 مگاهرتز دارد. پخت مواد غذایی توسط این امواج تولیدشده در ماکروویوها صورت می‌گیرد.

سولاردام‌ها فاقد دستگاه مگنترون هستند و این امواج را تولید نمی‌کنند. سیستم گرمایشی نوری یکی از فناوری‌های جدید ابداع‌ شده است. این سیستم توانایی افزایش دما سولاردام را تا 320 درجه آن هم در مدت زمان 5 دقیقه دارد. استفاده از این شیوه برای گرم‌کردن، باعث‌ شده تا مواد مغذی همچنان در غذا حفظ شوند.

کدهای خطای سولاردام ال جی

 1. خطای F04: خرابی سنسور رطوبت یا کوک
 2. خطای E05: اختلال و خرابی در هیتر کانوکشن
 3. خطای E01-F01: اتصال کوتاه ترمیستور
 4. خطای E10: اتصال پیوسته یا خرابی دکمه‌های روی دیسپلی
 5. خطای E5-F14: بالارفتن بیش از حد دمای کوره در کانوکشن

خدمات تعمیر سولاردام ال جی در اهواز

تخصصی‌ترین مرکز تعمیر سولاردام ال جی در اهواز برای مشتریان خود خدمات زیر را در نظر گرفته است:

 • رفع هر گونه مشکل در سینی سولاردام
 • بررسی علت بوی بد دستگاه سولاردام
 • تعمیر و تعویض برد سولاردام
 • تعمیر صداهای دستگاه سولاردام
 • تعمیر صفحه نمایش سولاردام
 • بررسی علت جرقه‌زدن دستگاه سولاردام حین کارکردن
 • برطرف‌کردن مشکل روشن نشدن دستگاه سولاردام
 • بررسی علت دودکردن دستگاه حین کارکرن

علل متداول در خرابی سولاردام ال جی

امکان اختلال در روند کار تمام وسایل خانگی برقی با وجود کیفیت بالا در ساخت آن‌ها، وجود دارد. دستگاه سولاردام ساخت شرکت ال جی نیز از این قائده مستثنی نیست. بیشتر گزارشات مربوط به خرابی دستگاه سولاردام، به روشن نشدن دستگاه اشاره داشته است.

در صورتی که این محصول هیچ مشکلی نداشته باشد، مصرف‌کننده باید از سلامت پریز برق و کابل‌های برقی اطمینان حاصل کند. پس از مطمئن‌ شدن جریان صحیح برق، در صورتی که باز هم دستگاه روشن نشود، باید با متخصصان تعمیرات سولاردام ال جی در اهواز شهاب تماس بگیرید.

سایر مشکلات رایج مصرف‌کنندگان سولاردام

برای ریشه‌یابی و عیب‌یابی دستگاه‌های برقی مانند سولاردام بهتر است آن را به کارشناسان ماهر در این زمینه سپرد. اما برخی از دلایل عدم کارکرد صحیح دستگاه جهت اطلاعات بیشتر نام برده شده‌اند.

 • روشن ‌نشدن دستگاه سولاردام: این مشکل اغلب مربوط به قطع جریان برق و عدم اتصال به برق است. در صورتی که دستگاه روی حالت قفل کودک قرار داشته باشد، احتمال وقوع این مشکل وجود خواهد داشت.
 • عدم گرم ‌شدن غذا در سولاردام: اگر مقدار ولتاژی دستگاه احتیاج دارد کمتر از حد باشد این اتفاق رخ می‌دهد. درب سولاردام دارای سوئیچ است که اگر مشکل داشته باشد باید آن را تعویض نمایید. عوامل دیگری مانند حجم زیاد غذا و کثیف‌بودن محفظه داخلی نیز می‌توانند از دلایل ایجاد این اختلال باشند.
 • جرقه‌ زدن دستگاه سولاردام: هنگامی که این مشکل در دستگاه شما مشاهده شود باید جهت برطرف ‌کردن آن با تعمیرکاران متخصص در ارتباط باشید. چرا که این موضوع مربوط به قطعات و اتصالات داخل دستگاه است. قراردادن ظروف استیل، ظروف مخصوص مایکروفر، ظروف شکسته یا آلوده ‌بودن داخل دستگاه هم موجب بروز این اختلال خواهد شد.
 • عدم چرخش سینی سولاردام: سینی سولاردام نباید آلوده و کثیف باشد تا به راحتی حرکت کند. شفت تعبیه‌ شده در این دستگاه تحمل وزن زیاد را ندارد و در صورت قرار دادن ظروف با وزن زیاد می‌ایستد.
 • سر و صدای زیاد دستگاه سولاردام: سینی داخل دستگاه باید متعادل قرار گیرد در غیر این صورت سرو صدا ایجاد می‌کند. در صورت مشاهده این مشکل اطمینان حاصل نمایید ظرفی که درون سولاردام قرار دارد، طبق اصول قرار گرفته باشد.
 • خاموش ‌شدن ناگهانی دستگاه سولاردام هنگام کارکردن: بسته ‌شدن کامل قفل درب سولاردام جهت کارکرد صحیح دستگاه اهمیت زیادی دارد. بروز اختلال قطعات داخلی دستگاه مانند تاچ‌پد، فن موتور و ترانسفر نیز موجب خاموش‌ شدن دستگاه خواهد شد. اگر دستگاه سولاردام در یک دوره زمانی بیش از حد کار کند قطعات داخلی آن به مرور از بین می‌روند.

تعمیرات تخصصی سولاردام ال جی اهواز

شرکت ال جی یک برند پیشرو در ساخت لوازم‌خانگی مانند سولاردام است. محصولاتی که این شرکت تولید می‌کند عمر زیادی دارند و فروش آن‌ها همراه با ضمانت‌نامه صورت می‌گیرد. سال‌های زیادی از جا خوش کردن محصولات ال جی در بین محصولات وارداتی کشورمان می‌گذرد.

اما گاهی عدم کارکرد صحیح دستگاه موجب تغییر عقیده مشتریان شده است. تعمیرکاران مرکز تخصصی تعمیرات سولاردام ال جی در اهواز بعد از دوره‌های آموزشی ویژه جهت تعمیر لوازم ‌خانگی، به مشتریان خدمات ارائه می‌دهند. تعمیر سولاردام ال جی در اهواز شهاب نیز یکی از خدمات این مجموعه است.

مرکز تخصصی تعمیر سولاردام ال جی اهواز

اشخاص معمولی امکان تشخیص ایراد و تعمیر دستگاه‌های پیشرفته امروزی مانند سولاردام ال جی را ندارند. در این صورت هنگام عدم کارکرد محصول برقی باید سریعاً کار را به متخصصان ماهر سپرد. مرکز تخصصی سولاردام ال جی در اهواز شهاب سابقه قابل توجهی در تعمیر لوازم برقی و خانگی دارند.

متخصصان تعمیرات سولاردام ال جی در اهواز به مشتریان خود جهت تعمیر دستگاه ضمانت کامل می‌دهند. به‌کارگیری قطعات اورجینال در فرآیند تعمیر توسط متخصصان، به ماندگاری دستگاه کمک شایانی می‌کند.

سرویس و تعمیر سولاردام ال جی در اهواز

دستگاه سولاردام ال جی مخصوص افراد محصل، شاغل و کسانی بوده که نمی‌توانند زمان زیادی صرف پخت و گرم ‌کردن غذا کنند. این دستگاه بدون هیچ گونه دردسری غذای گرم خانواده را با معیارهای دلخواه آماده می‌سازد.

اگر روزی دستگاه دچار اختلال در کارکرد شود باید سریع‌تر نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید. تعمیر سولاردام ال جی در اهواز کار سختی نیست. مرکز تخصصی تعمیر سولاردام ال جی در اهواز با شناسایی دقیق علت عدم کارکرد دستگاه، در مدت زمان کمی این محصول را تعمیر می‌کنند.

تعمیر سولاردام ال جی در اهواز با قیمت مناسب

در دنیای امروز استفاده از مایکروفر و ماکروویو به حداقل رسیده و سولاردام‌ها در این بین از سایرین فروش بیشتری داشته‌اند. این دستگاه‌ها نوع هوشمند، بی‌ضرر و نسل جدید از دستگاه‌های پخت مواد غذایی هستند. قیمت سولاردام ال جی نسبت به کیفیت آن متناسب و مقرون‌به‌صرفه است.

اما هنگام خراب ‌شدن، تعویض قطعه و هزینه حمل و نقل دستگاه برای افراد کار مشکلی به ‎‌نظر می‌آید. تعمیرگاه شهاب، مرکز تعمیرات سولاردام ال جی در اهواز برای مشتریان خود خدماتی در این جهت در نظر گرفته است.

افرادی که قصد تعمیر سولاردام خود را دارند می‌توانند تنها با یک تماس از خدمات شهاب بهره‌مند شوند. مرکز تخصصی تعمیر سولاردام ال جی در اهواز این امکان را به مشتریان خود می‌دهد که در منزل دستگاه آن‌ها را تعمیر نمایند.

این روش باعث‌ شده تا مشتری هزینه رفت‌وآمد نداشته باشد. کادر تعمیرکاران این مجموعه متشکل از افرادی بوده که قطعات اصل و فیک را تشخیص می‌دهند. این تعمیرکاران مجرب اگر تشخیص دهند قطعه‌ای نیاز به تعویض ندارد، آن ‌را تعمیر می‌کنند.

نمایندگی مجاز تعمیر سولاردام ال جی در اهواز

اغلب افراد نسبت به تعمیر لوازم برقی خود حساس هستند. انتخاب یک نمایندگی و تعمیرکار مورد اعتماد کار سختی نیست. نمایندگی مجاز تعمیر سولاردام ال جی در اهواز در راستای برآورده‌سازی نیاز مشتریان بهترین خدمات خود را ارائه می‌دهند. تعمیرگاه شهاب سعی بر این داشته تا دستگاه مراجعه‌کننده را مثل روز اول با همان کارایی بدون نقص، تعمیر نماید.

مشاورین نمایندگی مجاز تعمیر سولاردام ال جی در اهواز پس از تماس مشتریان در اولین فرصت نیروی تعمیرکار خود را اعزام می‌کنند. یک کارشناس و تعمیرکار ماهر با اصول درست دستگاه شما را عیب‌یابی و تعمیر می‌نماید.

کلام آخر

سولاردام‌های تولید شده توسط شرکت ال جی با وجود عمر طولانی احتمال عدم کارکرد صحیح و اختلال در روند طبخ غذا را دارند. افرادی که مادام از این دستگاه جهت پخت مواد غذایی استفاده می‌نمایند بیشتر شاهد ایراد و مشکلات در دستگاه خود هستند. به همین جهت مرکز تخصصی تعمیر سولاردام ال جی شهاب می‌تواند یک پیشنهاد مطمئن برای مصرف‌کنندگان باشد. این نمایندگی مجاز، در زمینه تعمیر سولاردام ال جی در اهواز حرف اول را در میان رقیبان خود می‌زند.