تعمیر تلویزیون در اهواز

تعمیرات تخصصی تلویزیون در اهواز

فهرست مطالب

تعمیر تلویزیون در اهواز برای بعضی از همشهریان عزیز به دلیل نوسانات برقی به یک نیاز ضروری تبدیل شده است. از آنجا که تعمیر تلویزیون کار کاملا تخصصی و نیازمند دانش است، فقط تعمیرکاران خبره و با دانش قادر به برطرف کردن مشکل تلویزیون می باشند. در این مقاله قصد داریم که با بررسی مشکلات احتمالی تلویزیون، راه های تعمیر و قیمت حدودی آن را معرفی کنیم. مراجعه به نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون در اهواز، سبب می شود که همشهریان عزیز بیش از خسارات خرابی تلویزیون هزینه و خسارت دیگری متحمل نشده و مشکل تلویزیون آنها کاملا حل شود.

تعمیرات تخصصی تلویزیون در اهواز

تلویزیون از قطعات بسیار زیادی تشکیل شده که به صورت زنجیر وار در کنار هم برای پخش تصویر و صدای با کیفیت به مخاطب کار می کنند. این زنجیره از قطعات، کاملا وابسته به هم بوده و اختلال در یکی از آنها باعث اشکال در خروجی نهایی می شود. از این رو تعمیر قطعه خراب شده بسیار مهم بوده و باید توسط تعمیرکاران تخصصی تلویزیون انجام شود.

نشانه های خراب شدن تلویزیون در اهواز

تلویزیون به دلیل قطعات و تکنولوزی های به کار رفته در آن، در معرض آسیب های زیادی بوده که در ادامه این مطلب قصد داریم مهمترین موارد آن را بررسی کنیم.

 • اشکال در ورودی های تلویزیون
 • قطع شدن تصویر
 • کارنکردن ریموت
 • شکسته شدن LCD- LED تلویزیون
 • ایجاد خطوط در تلویزیون
 • شکسستگی پنل تلویزیون
 • روشن نشدن تلویزیون
 • قطع صدا
 • تاخیر در روشن شدن
 • خرابی دکمه های تلویزیون

چرا تلویزوین روشن نمی شود؟

عوامل مختلفی می توانند باعث روشن نشدن تلویزیون شوند. متخصصان مجموعه خدمات شهاب عوامل زیر را به عنوان مهمترین دلایل روشن نشدن تلویزیون معرفی کرده اند.

 • فرسودگی یا خرابی قطعات آی سی ها
 • خرابی و فرسودگی مقاومت ها
 • ویروس گرفتن مین برد تلویزیون

تعمیرکاران متخصص تلویزیون در اهواز در صورت روشن نشدن تلویزیون، قطعات مختلف بالا را بررسی کرده و علت اصلی را پیدا می کند.

چرا تلویزیون صدا دارد اما تصویر ندارد؟

تعمیرکاران متخصص تلویزیون در اهواز در صورت روشن نشدن تلویزیون، قطعات مختلف بالا را بررسی کرده و علت اصلی را پیدا می کند.

 • بک لایت های LED
 • پاور برای بررسی قطعی برق

علت خرابی دکمه های تلویزیون

در صورت خرابی دکمه های تلویزیون، تکنسین های نمایندگی تعمیر تلویزیون در اهواز شهاب، اتصال دکمه ها و برد مربوط به آن را بررسی و علت را متوجه خواهند شد. اکثرا خرابی مقاومت های برد ، موجب خرابی و از کار افتادن دکمه ها می شود.

دلیل ایجاد خطوط عمودی و افقی در تلویزیون

در صورتی که اتصالات دستگاه مانند فیش تصویر و HDMI مشکلی نداشته باشند، علت ایجاد خطوط در تلویزیون از پنل می باشد. همشهریان عزیز برای تعمیرات پنل تلویزیون در اهواز می توانند به مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون در اهواز شهاب مراجعه کرده و پنل تلویزیون خود را با قیمت مناسب تعویض کنند.

چرا رنگ های تلویزیون به هم ریخته می شوند

در این حالت ابتدا باید تنظیمات تلویزیون بررسی شده و به حالت کارخانه برگردد. در صورتی که مشکل برطرف نشد، متخصص تعمیر تلویزیون پنل و بک لایت تلویزیون را بررسی کرده و مشکل را متوجه می شود.

در صورت شکستگی یا آب خوردگی پنل تلویزیون چه کار باید کرد

در صورت شکستگی یا آب خوردگی پنل تلویزیون، کاربر باید سریعا آن را خاموش کرده و به تعمیرگاه تخصصی تلویزیون تحویل دهد. تعمیرگاه شهاب به عنوان یکی از مجهزترین تعمیرگاه های تخصصی تلویزیون در اهواز، از دستگاه های به روز برای تعمیر تلویزیون ال ای دی در اهواز استفاده می کنند.

دلیل ایجاد نقاط سیاه و قرمز بر روی صفحه نمایش

نقاط سیاه و قرمز ایجاد شده روی تصویر که به اصطلاح پیکسل سوخته گفته می شوند، به دلیل اخلال پنل تلویزیون ایجاد شده است. برای تعمیر پنل تلویزیون در اهواز می توانید در سایت شهاب درخواست داده و باکیفیت ترین نوع پنل تلویزیون را با قیمت مناسب تهیه کنید.

نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون در اهواز

مهمترین کار در هنگام خرابی تلویزیون، مراجعه به نمایندگی های مجاز تعمیر تلویزیون و استفاده از نظرات تخصصی تکنسین ها می باشد. دستکاری و تعمیر تلویزیون توسط افراد نابلد، باعث تحمیل هزینه های بیشتر به مخاطب شده و مشکلات جدی و دائمی را برای تلویزیون به وجود می آورد. همشهریان اهوازی برای تعمیر تلویزیون در اهواز می توانند به تعمیرگاه تلویزیون شهاب که نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون در اهواز می باشد رجوع کنند. تعمیرگاه شهاب به دلیل داشتن نیروهای تخصصی تعمیر کار تلویزیون در اهواز و تجهیزات به روز، تلویزیون کاربران را با بالاترین کیفیت و با قیمت مناسب در اسرع وقت تعمیر می کند.

تعمیر تخصصی تلویزیون ال ای دی (LED) در اهواز

تلویزیون های LED به دلیل قطعات زیاد و حساس خود، جهت تعمیر نیازمند تخصص و تجهیزات جداگونه ای می باشند. نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون در اهواز شهاب، با استفاده از تعمیرکاران متخصص تعمیر LED  و LCD، تعمیر تلویزیون و LED و LCD اهواز را با قیمت مناسب انجام می دهد.

تعمیرات تخصصی تلویزیون در اهواز

تعمیر تلویزیون اهواز با قیمت مناسب

تعمیر تلویزیون در اهواز با در نظر گرفتن چند شاخص مشخص شده، قیمت های متفاوتی دارد. اولین نکته در تعمیر تلویزیون، برند تلویزیون می باشد. همچنین قطعه ای که دچار اشکال شده و میزان خرابی آن نیز بر قیمت تعمیر تلویزیون تاثیر دارد. نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون در اهوازشهاب، در بین تعمیرکاران تلویزیون در اهواز ، با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه تعمیرات تلویزیون LED و LCD در اهواز را با کیفیت بالا انجام می دهد.  تعمیرگاه تخصصی شهاب سعی دارد که با ارئه مشاوره تخصصی هزینه تعمیر تلویزیون و ال سی دی را برای همشهریان اهوازی کاهش دهد.

تلفن محل تعمیر تلویزیون در اهواز

تعمیرگاه تخصصی شهاب با داشتن واحد های مشاوره در زمینه تعمیر تلویزیون، آماده مشاوره به همشهریان عزیز می باشد. همشهریان اهوازی عزیز که به دنبال تعمیر کار تلویزیون در اهواز هستند می توانند  برای مشاوره و اطلاع از قیمت تعمیر تلویزیون، با متخصصان ما در مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون در اهواز شهاب با شماره  ۰۹۱۶۸۱۴۶۱۸۹ تماس حاصل نمایند.

مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون در اهواز

مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون شهاب  به عنوان یکی از تخصصی ترین نمایندگی تعمیر تلویزیون در اهواز، برای رفاه حال همشهریان عزیز اقدام به راه اندازی سامانه اینترنتی کرده است. همشهریان عزیز برای مشاوره و ارتباط با تعمیرکاران تخصصی تلویزیون در اهواز می توانند در سایت شهاب ثبت نام و فرم های مربوطه را تکمیل نمایند. پس از تکمیل فرم توسط مشتری، متخصصین تعمیر تلویزیون شهاب با مشتری تماس گرفته و با جزئیات کامل به صورت رایگان به مشتری مشاوره خواهند داد.

مزیت استفاده از خدمات نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون در اهواز شهاب

تعمیرگاه تخصصی تلویزیون در اهواز شهاب با داشتن کادری متخصص، در زمینه های مختلف قادر به ارئه خدمات با کیفیت به همشهریان عزیز می باشند. شهاب همچنین با بهره گیری از تجهیزات تخصصی تعمیر تلویزیون ال ای دی و ال سی دی، مشکل و خرابی تلویزیون را به صورت تخصصی و برای همیشه برطرف می کند.  قیمت مناسب تعمیرات تلویزیون شهاب نیز یکی از ویژگی های این مجموعه است. مجموعه شهاب با اینکه تماما از قطعات تلویزیون اصل و اورجینال استفاده می کند، سعی کرده هزینه  تعمیر تلویزیون در اهواز را برای همشهریان کاهش دهد.

12 نکته برای مراقبت از تلویزیون LED و LCD

نگهداری صحیح و مراقبت از تلویزیون در موقع استفاده، از خرابی و تحمیل هزینه های تعمیر تلویزیون به همشهریان عزیز  جلوگیری می کند. در ادامه مطلب چند نکته مهم را در زمینه نگهداری از تلویزیون  را معرفی می کنیم.

 • در صورت عدم تماشای تلویزیون، آن را خاموش کنید
 • استفاده از محافظ برق هنگام اتصال تلویزیون به پریز
 • تنظیم روشنایی تلویزیون و پرهیز از استفاده مداوم از درجه روشنایی زیاد
 • استفاده بهینه از کنتراست
 • قرار دادن تلویزیون در مکانی با تهویه مناسب
 • تمیز کردن مداوم تلویزیون با پارچه های مخصوص
 • قرار ندادن تلویزیون در مکان های خیلی سرد
 • نگه نداشتن آهنربا از نزدیکی تلویزیون LED
 • حمل ایمن تلویزیون
 • دور کردن اشیای تیز از کنار تلویزیون
 • قرار نگرفتن تلویزیون در معرض نور مستقیم آفتاب و گرما
 • انجام تعمیر و نصب تلویزیون توسط نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون در اهواز

همشهریان عزیز با رعایت نکات بالا می توانند طول عمر تلویزیون خود را بیشتر کرده و از پرداخت هزینه های تعمیر تلویزیون خلاص شوند.